رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین کار بورس، تنظیم گری حرفه ای به منظور تامین مالی تولید با نقدشوندگی بوده واقعیت این است که امروز این اتفاق در بورس نمی افتد، این مشکل ان شاءالله با طرح کمیسیون برطرف می شود.

بورس۲۴ : رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین کار بورس، تنظیم گری حرفه ای به منظور تامین مالی تولید با نقدشوندگی بوده واقعیت این است که امروز این اتفاق در بورس نمی افتد، این مشکل ان شاءالله با طرح کمیسیون برطرف می شود.

محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (دوشنبه 5 آبان) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی درخصوص بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اورق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی پس از استماع گزارش کمیسیون و اظهارنظر 6 نفر از نمایندگان مجلس گفت: نکته اساسی این است که مهمترین کار بورس، تنظیم گری حرفه ای به منظور تامین مالی تولید و نقدشوندگی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: واقعیت این است که امروز این اتفاق در بورس نمی افتد، این مشکل ان شاءالله با طرح کمیسیون برطرف می شود.

وی عنوان کرد: طرح کمیسیون با رعایت ظرفیت بازارگردانی، جذب نقدینگی برای تولید و نقدشوندگی، می تواند ضعف کنونی بازار سرمایه را برطرف کند.

منبع: خانه ملت