همزمان با مصوبه‌ سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد کاهش کارمزد معاملات فرابورس ایران و بورس اوراق بهادار تهران، معاون اجرایی فرابورس از فروش بخشی از سهام بورس انرژی در جریان معاملات امروز هشتم تیرماه خبر داد. سیدمهدی علم‌الهدی با بیان اینکه کاهش ٢٠ درصدی معاملات بورس و فرابورس در راستای حمایت از حقوق و منافع سرمایه‌گذاران، اجرایی خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به افزایش انگیزه معامله‌گران برای حضور در بازار سرمایه، به موازات کاهش کارمزد انتظار می‌رود حجم معاملات در بازار سرمایه افزایش نیز پیدا کند.
با کاهش کارمزدها بازار حجم بیشتری می زند

بورس۲۴ : همزمان با مصوبه‌ سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد کاهش کارمزد معاملات فرابورس ایران و بورس اوراق بهادار تهران، معاون اجرایی فرابورس از فروش بخشی از سهام بورس انرژی در جریان معاملات امروز هشتم تیرماه خبر داد.

سیدمهدی علم‌الهدی با بیان اینکه کاهش 20 درصدی معاملات بورس و فرابورس در راستای حمایت از حقوق و منافع سرمایه‌گذاران، اجرایی خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به افزایش انگیزه معامله‌گران برای حضور در بازار سرمایه، به موازات کاهش کارمزد انتظار می‌رود حجم معاملات در بازار سرمایه افزایش نیز پیدا کند.

معاون اجرایی فرابورس ایران همچنین به فروش بخشی از سهام بورس انرژی در روز جاری اشاره کرد و گفت: شرکت فرابورس ایران مالکیت یک درصدی سهام این بورس را در اختیار داشت که امروز یک‌دهم از این سهام معادل 600 هزار سهم را با قیمت هر سهم 180 هزار ریال به فروش رسانده و سود ناشی از آن را شناسایی کرد.

منبع : مدیریت ارتباطات فرابورس