قیمت مصوب چهار محصول ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده این خودروساز اعلام شد.
قیمت چهار محصول ایران خودرو برای فروش فوق‌العاده اعلام شد

بورس۲۴ : قیمت مصوب چهار محصول ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده این خودروساز اعلام شد.

بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در خصوص قیمت قطعی ۴ محصول ایران خودرو گفت: پارس tu5 با قیمت ۷۹۷ میلیون ۹۸ هزار ریال به صورت دو‌ ودیعه به فروش می‌رسد که در زمان ثبت نام مبلغ ۳۹۸میلیون ریال و بعد از قرعه‌کشی مبلغ ۳۶۹میلیون ۹۱۶ هزار ریال از مشتری دریافت می‌شود.

وی به شرایط فروش پژو ۲۰۶تیپ دو اشاره کرد و گفت: این خودرو با قیمت قطعی ۷۱۶ میلیون ۴۵۸ هزار ریال به فروش می رسد که هم‌زمان با ثبت نام مبلغ ۳۵۷ میلیون ریال و بعد از اعلام نتایج مبلغ ۳۳۰ میلیون ۲۷۶ هزار ریال دریافت می شود.

دیگر خودرویی که در اولین فروش فوق العاده عرضه می شود خودرو پژو ۴۰۵ slx است که با قیمت نهایی ۶۸۳میلیون ۳۱۳ میلیون ریال به فروش می‌رسد، مشتری هنگام ثبت نام ۳۴۱ میلیون ریال پرداخت و باقی‌مانده ۳۳۰میلیون و ۳۷۶ هزار ریال نیز در زمان اعلام نتایج دریافت می‌شود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو رانا را دیگر محصول ایران خودرو در این سبد اعلام کرد و گفت: این خودرو با قیمت ۷۵۰ میلیون و ۴۷۹ هزار ریال و با پیش پرداخت ۳۷۵ میلیون ریال و ودیعه دوم به مبلغ ۳۴۶ میلیون ۲۹۷هزار ریال در برنامه فروش فوق العاده قرار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این خودروها به مدت یک سال در رهن ایران خودرو است، مبلغ ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال در قالب یک فقره چک از مشتری دریافت می‌شود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو خاطرنشان کرد: در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، قیمت چهار محصول پر تیراژ قطعی بوده و موعد تحویل حداکثر سه ماه خواهد بود.

وی افزود: در اجرای این طرح ابتدا تمامی متقاضیان ( چه کسانی که قبلا کد کاربری دریافت کرده اند وچه متقاضیان جدید) باید به سایت اینترنتی فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و با درج مشخصات کامل و طی مراحل پیش ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه را دریافت کنند.

رحمانی خاطر نشان کرد: هیچ تفاوتی بین فردی که روز اول ثبت نام می کند با کسی که روز آخر ثبت انجام می دهد وجود ندارد و شانس قرعه کشی برای همه یکسان است.

منبع: ایکوپرس