برند ملی پگاه در هفتمین جشنواره برند محبوب صنایع لبنی و در رقابت شرکت‌ های مختلف لبنی، با انتخاب مردم توانست، جایگاه برند محبوب سال جاری را کسب کند. به گزارش روابط‌ عمومی صنایع شیر ایران، این انتخاب...

بورس۲۴ : برند ملی پگاه در هفتمین جشنواره برند محبوب صنایع لبنی و در رقابت شرکت‌ های مختلف لبنی، با انتخاب مردم توانست، جایگاه برند محبوب سال 1399 را کسب کند.

به گزارش روابط‌ عمومی صنایع شیر ایران، این انتخاب در هفتمین نظر سنجی سالانه برند محبوب مصرف کنند گان که به همت شرکت «ایران تاپ برندز» که همه ساله این انتخاب را بر اساس آرای مردمی انجام می‌دهد رخ داده است.

بر این اساس و طبق آرا کسب شده در جشنواره امسال که به صورت آنلاین برگزار شد، برند ۶۶ سال پگاه توانست حائز رتبه برند محبوب صنایع لبنی در میان مخاطبان شود و به عنوان یکی از محبوب‌ترین برندها انتخاب شود.

گفتنی است، شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، به عنوان نخستین و بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات لبنی همواره در راستای رشد و ارتقا سلامتی مردم گام بر داشته و توسعه محصولات خود را در مسیر «محصولات سلامت محور» قرار داده تا علاوه بر تامین نیاز بازار، به ارتقای بهداشت و سلامت جامعه اقدام کرده باشد.