«آریا» آخرین شرکتی بود که در سال ٩٨ در صف عرضه اولیه قرار داشت... مدیرعامل در گفت و گو با بورس ٢۴ : با توجه به این که همه مراحل عرضه انجام شده ، به احتمال بسیار زیاد آخرین چهارشنبه فروردین ماه عرضه این شرکت در فرابورس انجام خواهد شد... اما آیا شرکت آریاساسول نخستین عرضه اولیه سال جاری خواهد بود؟یا قبل از آن شرکتی دیگر راه عرضه اولیه را زودتر پیموده است؟

بورس۲۴ : عرضه اولیه پتروشیمی آریاساسول که قرار بود در واپسین روزهای سال 1398 به فرابورس ایران ملحق شود، به دلیل شیوع کرونا به سال جاری موکول شد.

حال بازار این روزها که هر روز مثبت می خورد منتظر عرضه اولیه است و البته به زعم اغلب بازیگران بازار بهتر است اگر عرضه جدیدی صورت می گیرد به دلیل لزوم پرهیز از عدم تجمع مردم ، همه یا بخش اعظمی از این عرضه ها به صندوق های سرمایه گذاری اختصاص یابد و از همه مهم تر تایم عرضه اولیه جدید به بعد از 20 فروردین ماه موکول شود ، زمانی که شاید از پیک کرونا عبور کرده باشیم و پرسنل بازار سرمایه مشکلی برای حضور در محل کار خود نداشته باشند و کارگزاری ها هم پذیرای مردم.

امیر حسین بحرینی مدیرعامل شرکت پلیمر آریا ساسول از عرضه اولیه قریب الوقوع سهام این شرکت در فرابورس خبر داد و به خبرنگار بورس۲۴ گفت: با توجه به این که همه مراحل عرضه انجام شده ، به احتمال بسیار زیاد آخرین چهارشنبه فروردین ماه عرضه این شرکت در فرابورس انجام خواهد شد.

وی گفت: قبل از سال جدید هم همه مدارک لازم برای عرضه اولیه «آریا» انجام شده بود ، اما به دلایل مختلف از جمله کرونا به تعویق افتاد.

به گفته وی، انتظار می رود که با توجه به هماهنگی های انجام شده عرضه این شرکت ۲۷ فروردین ماه با موفقیت انجام گردد.

اما آیا شرکت آریاساسول نخستین عرضه اولیه سال جاری خواهد بود؟یا قبل از آن شرکتی دیگر راه عرضه اولیه را زودتر پیموده است؟


نظرات

  • Rasoulino

    سلام و خسته نباشید
    آریا ساسول زیر مجموعه پتروشیمی پارس هست نه هلدینگ خلیج فارس

    ۱۳۹۹/۱/۸ - ۱۲:۴۲