شرکت پاکسان تندیس دومین همایش حمایت از تولید ملی (حاتم) را از آن خود کرد.

بورس۲۴ : شرکت پاکسان تندیس دومین همایش حمایت از تولید ملی (حاتم) را از آن خود کرد.

شرکت پاکسان به مدیرعاملی مهندس بابک مصطفایی،‌ در دومین همایش حمایت از تولید ملی (حاتم) و هفتمین گردهمایی بزرگ مسئولین و مدیران بنگاه های برتر اقتصاد ایران تندیس دریافت کرد و برگ زرین دیگری را به ویترین افتخارات خود افزود.

به گزارش پاکسان نیوز، دومین همایش حاتم به منظور حمایت از تولید ملی کشور روز سه‌شنبه 8بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما و با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران با تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و توانمندیهای بالقوه و بالفعل سازمانهای ملی و نیز بنگاه‌های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی برگزار شد.

در این مراسم دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صادق نیارکی معاون صنایع وزیر صنعت، معدن تجارت،‌ دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر محمدی معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، مهندس فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی و خانم جلودار زاده نماینده مجلس از جمله میهمانان و سخنرانان این مراسم بودند و به نقاط قوت، مشکلات، موانع صنعت کشور اشاره کردند.

در این دوره از همایش حمایت از تولید ملی(حاتم)، مهندس بابک مصطفایی مدیرعامل شرکت پاکسان به عنوان یکی از شرکت های برتر و بنگاه‌های اقتصادی موفق شد تندیس این جشنواره را از آن خود کند.

روابط عمومی پاکسان این موفقیت را به مهندس مصطفایی تبریک گفته و امیدواریم این قدم بزرگ زمینه ساز و تضمین کننده موفقیت های آتی حضرت عالی به عنوان مدیرعامل شرکت پاکسان در تمامی عرصه‌های صنعتی و اقتصادی کشور باشد.

منبع: پاکسان نیوز