مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش امروز برگزار شد.

بورس۲۴ : مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش امروز برگزار شد. این مجمع به ازای هر سهم 50 تومان سود نقدی تقسیم کرد.

حجت آزاد بخش مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری بیشترین حجم معاملات را داشته ایم. در سال مالی مورد گزارش ۱۷۸ هزار دستگاه کارتخوان وارد کردیم که تمام آن ها به فروش رسید.

وی تصریح کرد: کاغذهای حرارتی محصول استراتژی ما بوده که وارد کرده و به فروش رساندیم. ۲۸ میلیون قطعه رول حرارتی چاپ، برش و دسته بندی کردیم. در خصوص تولید سیم کارت در سال ۹۸ پنج میلیون و ۲۵۰ هزار ماژول سیم کارت وارد کردیم. در حوزه کارت بانکی ۲ میلیون و ۵۰ هزار قطعه شخصی سازی و به فروش رساندیم. ساختمان سپیدار که از جمله پروژه های ما است ارزش افزوده بالایی برای شرکت خواهد داشت. در حوزه مالی سعی کردیم از منابع ارزان تری تامین ارز مورد نیاز را داشته باشیم. در رابطه با توسعه محصولات و خدمات هر ساله سه محصول به سبد محصولات شرکت اضافه خواهیم کرد. امسال قصد داریم مودم، دوربین و صندوق فروشگاهی با سیستم عاملی اندروید را در سبد محصولات وارد کنیم. قصد داریم در حوزه کارت های هوشمند حضور فعال داشته باشیم. در خصوص افزایش سرمایه برنامه هایی داریم که در صورت نهایی شدن در کدال اعلام خواهیم کرد.

با موافقت سهامداران حاضر در مجمع صورت های مالی سال مالی مورد گزارش تصویب شده و به ازای هر سهم ۵۰ تومان سود تقسیم شد.

تکمیلی: 

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش صبح امروز با حضور اعضای هیات مدیره و سهامداران برگزار شد.

در این مجمع حجت آزاد بخت مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش گفت: دستیابی به جایگاه مناسب در حوزه ماموریت شرکت با ارائه محصولات و خدمات نوآورانه در مقایسه با رقبا، ایجاد ظرفیت های جدید تولیدی و بهبود روش های تولید و بازدهی نیروی انسانی در جهت تامین نیازهای مشتریان و توسعه و ارتقاء شرکت در زمینه پشتیبانی و خدمات محصولات عرضه شده به مشتریان از جمله اهداف کلان شرکت است.

او در ادامه تصریح کرد: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در شهریور ماه سال 96 در بازار دوم فرابورس پذیرش شده و در بهمن ماه 96 نیز در تابلوی این بازار تحت نام "تاپکیش" و به عنوان صد و هفتادمین نماد معاملاتی درج نماد شد. در ادامه 10درصد از سهام شرکت در تاریخ 31 شهریور ماه 97 به بازار عرضه شد که این میزان با عرضه های صورت گرفته در ماه های بعد به 27.6درصد افزایش یافت.

حجت آزاد بخش در رابطه با نیروی انسانی این شرکت بیان کرد: نیروی انسانی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش مجموعا 252 نفر است که بر اساس آمارهای موجود دارای میانگین سنی 34 سال هستند. در حوزه فعالیت های بازرگانی تامین و فروش 178.022 انواع دستگاه پایانه فروش(POS) از شرکت Bitel، Newland  و... انجام شده است. از سویی تامین ترازوی دیجیتالی و انواع آداپتورها و دستگاه صندوق فروشگاهی برای شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و سایر متقاضیان بانکی و فروشگاهی، تامین کارت های مغناطیسی و هوشمند، صدور و شخصی سازی جهت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، بانک پارسیان و شرکت رایتل نیز انجام پذیرفته است.

مدیرعامل "تاپکیش" در ادامه تصریح کرد: به دلیل نوسان و جایگزینی دستگاه های پایانه فروش در سال جاری تعداد تعمیرات نسبت به  سال قبل16 درصد کاهش داشته است. همچنین با استفاده از دستگاه های پاکت گذاری اقلام به صدور حجم انبوه درخواست مشتریان در بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن در اندازه های مختلف و با توجه به نیاز اعلام شده انجام گرفت. در سال مالی 98 تعداد 2.047.126 عدد انواع کارت در واحد صدور کارت صادر شده است.

حجت آزاد بخش در خصوص حوزه خودپرداز نیز بیان کرد: در دنیای رقابتی امروز بانک ها برای جذب مشتری بیشتر و نگه داشت مشتریان، با ارائه سرویس های بانکی روی دستگاه های خودپرداز به سمت پیشی گرفتن از رقبا حرکت کرده اند. واحد خودپرداز شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش با حمایت و به نمایندگی ار بانک پارسیان از سال های گذشته اقدامات وسیعی جهت توسعه و افزایش سهم  بازار در عرصه رقابتی در زمینه های توسعه و بازاریابی، خزانه داری، پول رسانی، پول گذاری، اپراتوری، پشتیبانی فنی و... و مانیتورینگ برندهای معروف و موجود بانک و کشور کرده است.

او در خصوص طرح های توسعه ای شرکت نیز در سال های آتی بیان کرد: اصلاح زیرساخت های فروش و ارائه محصول به مشتری و کاهش زمان پاسخ به نیاز مشتریان، مشارکت با بانک در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان از طریق توسعه شبکه خودپردازهای بانک، افزایش سهم بازار در حوزه های سامانه دریافت و پرداخت الکترونیکی عوارض و سامانه حمل و نقل هوشمند، تغییر رویکرد در کسب و کار کاغذ حرارتی و ایفای نقش موثر در بازار و... از حمله اهداف شرکت در سال های آتی خواهد بود.