در زیرمجموعه یکی از شرکت های شرکت صنایع تجهیزات نفت (سهامی عام) با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت معدن و تجارت ، کالای نفت ، صندوق بازنشستگی کارکنان نفت و تعدادی از مدیران مرتبط با صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی رونمایی از محصول استراتژیک و دانش بنیان کنترل ولو (Control Valve) در شرکت پارس پنگان واقع در شهرک صنعتی شمس آباد صورت پذیرفت...

در زیرمجموعه یکی از شرکت های شرکت صنایع تجهیزات نفت (سهامی عام) با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت معدن و تجارت ، کالای نفت ، صندوق بازنشستگی کارکنان نفت و تعدادی از مدیران مرتبط با صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی رونمایی از محصول استراتژیک و دانش بنیان کنترل ولو (Control Valve) در شرکت پارس پنگان واقع در شهرک صنعتی شمس آباد صورت پذیرفت.
محصول نامبرده یکی از محصولات استراتژیک و مهم در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بوده که به دلیل تحریم های غرب علیه کشور عزیزمان تهیه آن با مشکلات عدیده روبرو بوده و گاهاً امکان تهیه وجود نداشته است .

با همت و تلاش و همچنین اتکاء به دانش روز و توان داخلی تولید این محصول در داخل کشور توسط شرکت صنایع تجهیزات نفت امکان پذیر شد.

دکتر حسن وفایی مدیرعامل شرکت صنایع تجهیزات نفت ضمن اعلام این موضوع و بیان اهمیت محصول تولید شده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و اهمیت تولید انبود این محصول از زحمات کلیه
دست اندرکاران و همچنین حمایت مسئولین در سازمان های ذیربط تشکر و قدرانی کردند.

در پایان ضمن رونمایی از محصول جدید مهندس قلمبر مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالای نفت نیز اظهار کرد : در صورت دریافت تاییدیه های لازم ورود مشابه خارجی ممنوع و یا با افزایش چند برابری تعرفه های وارداتی از ورود کالای مشابه جلوگیری خواهد شد.