در زیرمجموعه یکی از شرکت های شرکت صنایع تجهیزات نفت (سهامی عام) با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت معدن و تجارت ، کالای نفت ، صندوق بازنشستگی کارکنان نفت و تعدادی از مدیران مرتبط با صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی رونمایی از محصول استراتژیک و دانش بنیان کنترل ولو (Control Valve) در شرکت پارس پنگان واقع در شهرک صنعتی شمس آباد صورت پذیرفت...
تولید محصول دانش بنیان و استراتژیک شیرهای کنترل در داخل کشور

در زیرمجموعه یکی از شرکت های شرکت صنایع تجهیزات نفت (سهامی عام) با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت معدن و تجارت ، کالای نفت ، صندوق بازنشستگی کارکنان نفت و تعدادی از مدیران مرتبط با صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی رونمایی از محصول استراتژیک و دانش بنیان کنترل ولو (Control Valve) در شرکت پارس پنگان واقع در شهرک صنعتی شمس آباد صورت پذیرفت.
محصول نامبرده یکی از محصولات استراتژیک و مهم در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بوده که به دلیل تحریم های غرب علیه کشور عزیزمان تهیه آن با مشکلات عدیده روبرو بوده و گاهاً امکان تهیه وجود نداشته است .

با همت و تلاش و همچنین اتکاء به دانش روز و توان داخلی تولید این محصول در داخل کشور توسط شرکت صنایع تجهیزات نفت امکان پذیر شد.

دکتر حسن وفایی مدیرعامل شرکت صنایع تجهیزات نفت ضمن اعلام این موضوع و بیان اهمیت محصول تولید شده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و اهمیت تولید انبود این محصول از زحمات کلیه
دست اندرکاران و همچنین حمایت مسئولین در سازمان های ذیربط تشکر و قدرانی کردند.

در پایان ضمن رونمایی از محصول جدید مهندس قلمبر مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالای نفت نیز اظهار کرد : در صورت دریافت تاییدیه های لازم ورود مشابه خارجی ممنوع و یا با افزایش چند برابری تعرفه های وارداتی از ورود کالای مشابه جلوگیری خواهد شد.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.