این روزها شرکت سولیران و نماد آن در بازار سرمایه با نام فسلیر حاشیه ساز شده اند. در حالی که شایعات زیادی درباره منحل شدن این شرکت شنیده می شود هنوز هیچگونه اقدامی جهت اطلاع رسانی مدیران و مسئولان این شرکت به سهامداران آن صورت نگرفته است... پیگیری های خبرنگار بورس ٢۴ حاکی از تعطیلی کامل این شرکت است که تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت! اما تکلیف سهامداران این شرکت چه خواهد شد؟ سهامدارانی که از ابتدای سال ٩٨ تا اواسط مرداد ماه طعم شیرین بازدهی حدود ٢۵٠ درصدی را چشیده اند و دارایی آن ها در کمتر از ۵ ماه حدود ٣.۵ برابر شده است...

بورس۲۴ : این روزها شرکت سولیران و نماد آن در بازار سرمایه با نام فسلیر حاشیه ساز شده اند. در حالی که شایعات زیادی درباره منحل شدن این شرکت شنیده می شود هنوز هیچگونه اقدامی جهت اطلاع رسانی مدیران و مسئولان این شرکت به سهامداران آن صورت نگرفته است.

پیگیری های خبرنگار بورس۲۴ حاکی از تعطیلی کامل این شرکت است که تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت! اما تکلیف سهامداران این شرکت چه خواهد شد؟ سهامدارانی که از ابتدای سال 98 تا اواسط مرداد ماه طعم شیرین بازدهی حدود 250 درصدی را چشیده اند و دارایی آن ها در کمتر از 5 ماه حدود 3.5 برابر شده است.

بر اساس پیگیری هایی که خبرنگار بورس۲۴ از فرابورس انجام داد مشخص شد که شرکت سولیران فردا سه شنبه ساعت ۱۰ صبح برای تصمیم گیری در خصوص ماده 141 قانون تجارت مجمع برگزار خواهد کرد.

به گفته مسئولان فرابورس بعد از آن که مجمع این شرکت برگزار شد با توجه به تصمیماتی که در مجمع گرفته خواهد شد و همچنین بعد از دریافت توکن و ارائه اطلاعات لازم از طرف شرکت، فرابورس اقدام به بازگشایی نماد فسلیر خواهد کرد.

بر اساس اطلاعات دریافتی از فرابورس توکن شرکت سولیران مدتی است که منقضی شده و می بایست برای گرفتن توکن جدید اقدام کنند. منقضی شدن توکن آن ها علت عدم به روزرسانی اطلاعات لازم در سایت کدال است. به نحوی که آخرین اطلاعیه های منتشر شده فسلیر مربوط به چهارم آبان ماه است.

این شرکت در نخستین مرحله یکم آبان ماه مجمع فوق العاده ای در خصوص شمولیت ماده 141 برگزار کرد که به تنفس خورد. در این جلسه مقرر شد که چهاردهم آبان ماه مجددا مجمع فوق العاده این شرکت برگزار شود اما از آن زمان هیچ خبری از برگزاری یا عدم برگزاری یا نتیجه برگزاری مجمع منتشر نشده است. حال مسئولان فرابورس از این موضوع خبر می دهند که مجمع این شرکت قرار است فردا یعنی دوازدهم آذر ماه برگزار شود.

اما بازگشایی نماد فسلیر منوط به تصمیمات مجمع در خصوص ماده 141 قانون تجارت است ، البته شرکت باید در ابتدا توکن جدید دریافت کند تا بتواند اطلاعات لازم را در سایت کدال قرار دهد.