تا چندسال پیش اگر کسی می خواست بورس را یاد بگیرد باید خیلی سختی می کشید و هزینه های گزافی را برای آموزش پرداخت می کرد. فرض کنید کارآموز ساکن تهران نبود پس باید برای استفاده از کلاس های آموزشی با کیفیت با بهترین اساتید که فقط در تهران بودند چندین ماه بطور منظم به تهران رفت آمد می کرد تا بتواند سر کلاس های آموزشی بسیار گران قیمت حضور پیدا کند.

تا چندسال پیش اگر کسی می خواست بورس را یاد بگیرد باید خیلی سختی می کشید و هزینه های گزافی را برای آموزش پرداخت می کرد.

فرض کنید کارآموز ساکن تهران نبود پس باید برای استفاده از کلاس های آموزشی با کیفیت با بهترین اساتید که فقط در تهران بودند چندین ماه بطور منظم به تهران رفت آمد می کرد تا بتواند سر کلاس های آموزشی بسیار گران قیمت حضور پیدا کند.

 جدا از خطرات٬هزینه های گزاف مسافرت، خوراک٬ مسکن و …. در رفت آمد ها اگر کار آموز چند جلسه از این دوره ها را ازدست می داد تقریبا دیگر راه برگشتی برای بدست آوردن آن مطالب نداشت. امروزه نیز کلاس های حضوری برای دوره های مقدماتی حدود ۱میلیون و دوره های کامل بورس حدود ۱۰میلیون تومان قیمت دارند.

اما به لطف پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدن بستری به نام اینترنت یاد گرفتن بورس خیلی آسان و راحت شده.

 بسته های آموزشی مانند بسته استادی کاریمو آکادمی که تخصصشان آموزش مجازی بورس است ، آموزش در هر زمان و مکانی را برایتان فراهم میکند. کارآموز در هر زمانی که بخواهد و در هر مکانی مثل مترو٬ اتوبوس ٬سرکار و … میتواند فرآیند آموزش خود را ادامه دهد.

به این صورت دیگر هیچ جلسه آموزشی از دست نمی رود و آموزش ها ناقص نمی مانند همچنین شخصی که یکبار در دوره های آموزشی شرکت کرده همواره می تواند از این فایل های آموزشی استفاده کند.

این درحالیست که کلاس های حضوری در هر جلسه تمام می شوند و دیگر قابل بازگشت نیستند اما می توان فایل های آموزشی کاریمو آکادمی را چندین بار گوش دهید و ببینید.

قیمت مناسب بسته های کاریمو آکادمی

قیمت بسته آموزش بورس کاریمو آکادمی نیز نسبت به تمامی رقبایش بسیار پایین تر می باشد و با اطمینان می توانیم بگوییم از هر دوره حضوری و غیر حضوری کامل تر می باشد. برای مثال دوره مقدماتی کاریمو آکادمی که ۹۸هزار تومان قیمت دارد و مباحث بسیار مهمی مانند سود پیش بینی٬سود عملکردی٬افزایش سرمایه و … در آن برایتان تدریس می شود توسط سایر همکاران و دوره های حضوری یا تدریس نمی شود و یا با قیمت بسیار بالایی تدریس می شود.

جالب تر اینکه اگر دوره کامل مقدماتی کاریمو آکادمی را بخواهید در کارگزاری ها شرکت کنید حدود ۲و نیم میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت در حالی که تمامی دوره های آموزشی کاریمو آکادمی در بستهاستادی  برایتان تنها ۴۸۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت.

پس کسانی که در شهرستان های دور از تهران زندگی می کنند دیگر نیازی نیست چندین ماه به تهران رفت آمد کنند و هزینه های سنگین مالی و خطرات دیگر را به جان بخرند بلکه می توان با شرکت در دوره های مجازی با ۳۰دقیقه در روز و استفاده از اوقات فراغت بورس رو یاد گرفت و در عرض چند ماه به یک تحلیل گر حرفه ای بورس تبدیل شد.

علاوه بر قیمت پایین و کیفیت بالای مطالب در دوره های کاریمو آکادمی می توانید از پشتیبانی این دوره ها نیز استفاده کنید و در صورت ایجاد مشکلات آموزشی سوالات خود را بپرسید و با پیگیری گروه به راحتی به روند آموزشی خود ادامه دهید.

برای آشنایی با بورس و نحوه آموزش های کاریمو می توانید فایل های آموزش رایگان بورس کاریمو را از سایت ما دانلود کنید.