هدایای اینترنتی در راه است / نت رایگان، تنها با یک شماره گیری همراه اولی ها می توانند، جهت شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت رایگان...

بورس۲۴ : همراه اول در «دوشنبه سوری» خرداد ماه تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه می دهد. 

همراه اول به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکانش، آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایایی در طرح «دوشنبه سوری»، به استقبال آنها می رود.

همراه اولی ها می توانند، جهت شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت رایگان یک روزه، در دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری #۶۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» این اپراتور بهره مند شوند. 

در همین راستا دوشنبه سوری این ماه، روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه برگزار می شود؛ هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری نیز بسته های دیتا ۱۰۰مگابایت تا ۱۰۰گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) است، که به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری با شماره گیری کددستوری فوق الذکر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است، تمامی مشترکان از ساعت ۰۰:۰۰ روز دوشنبه ۲۷ خرداد تا ۲۳:۵۹ همان روز فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری مذکور بسته خود را فعال کنند. زمان مصرف این بسته ها به مدت یک روز از ساعت ۵ صبح تا ۵ عصر است. 

منبع: اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران