با حضور کارشناسان و تحلیلگران خبره حوزه‏ های بورس، مسکن و طلا ، همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال ٩٨ در تاریخ ٣٠ خردادماه برگزار می شود... کسب سود معقول و یا حداقل حفظ ارزش پول را می‏ توان دغدغة اصلی تمامی سرمایه ­گذاران معرفی کرد. این موضوع در هر کشوری با توجه به محیط ­های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و در هر زمان متفاوت است و در ایران، با توجه به شرایط خاص اقتصادی این موضوع اهمیت بیشتری می­ یابد...

با حضور کارشناسان و تحلیلگران خبره حوزه‏ های بورس، مسکن و طلا ، همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 98 در تاریخ 30 خردادماه برگزار می شود.

کسب سود معقول و یا حداقل حفظ ارزش پول را می‏ توان دغدغة اصلی تمامی سرمایه ­گذاران معرفی کرد. این موضوع در هر کشوری با توجه به محیط ­های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و در هر زمان متفاوت است و در ایران، با توجه به شرایط خاص اقتصادی این موضوع اهمیت بیشتری می­ یابد.

در این راستا گروه مالی و مدیریت سرمایه گذاری شریف در پاسخ به نیاز مخاطبان در نظر دارد همایش "استراتژی ­های سرمایه ­گذاری در سال 98" را در تاریخ 30 خردادماه، در قالب چهار پنل تخصصی به مدت 9 ساعت برگزار نماید.

در این برنامه که با مدیریت دکتر حسین عبده تبریزی و ارائه کارشناسان خبره حوزه ­های مختلف برگزار می‏ گردد سعی خواهد شد تا تصویری از وضعیت عمومی اقتصاد ایران در شرایط پیش‌رو به مخاطبین ارایه گردد و پیش بینی از وضعیت بازارهای مختلف مانند بورس (7 صنعت برتر بورسی)، مسکن، طلا، ارز و رمز ارزها و فرصت­ های سرمایه­ گذاری در آن­ ها به مخاطبان ارایه گردد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به این لینک مراجعه نمایند.