بورس ٢۴ : در رخدادی غیرمنتظره عبدالرحیم همایون پور پیشکسوت بازار سرمایه ایران که برای شرکت در جلسه هیات مدیره شرکت شهد ایران به مشهد مقدس سفر کرده بود ، پس از برگزاری جلسه مزبور در این شهر و در سن ۶٢ سالگی دارفانی را وداع گفت... او در آخرین سمت خود مدیرعامل سرمایه گذاری سپه بود ، شرکتی موفق که ارزش سهام آن در یک سال گذشته سه برابر شده و اکنون ارزش بازار ١۶٠٠ میلیارد تومانی را تجربه می کند... عبدالرحیم همایون پور دانش آموخته دانشگاه تهران با بیش از ٣٠سال سابقه فعالیت در بازار سرمایه ، سمت های مدیریتی متعددی را عهده دار بود، از جمله این سمت ها می توان به عضویت در هیأت مدیره و قائم مقامی شرکت سرمایه گذاری شاهد ، عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عاملی شرکت های سرمایه گذاری بوعلی ، سازمان اقتصادی کوثر ، شرکت سرمایه گذاری امید و عضویت در هیأت مدیره شرکت های گل گهر ، چادرملو ، شهدایران و سرمایه گذاری ملی ایران اشاره کرد... شخصیت آرام و متواضع عبدالرحیم همایون پور از جمله ویژگی های بارز او به شمار می رفت...

بورس۲۴ : در رخدادی غیرمنتظره عبدالرحیم همایون پور پیشکسوت بازار سرمایه ایران که برای شرکت در جلسه هیات مدیره شرکت شهد ایران به مشهد مقدس سفر کرده بود ، پس از برگزاری جلسه مزبور در این شهر و در سن 62 سالگی دارفانی را وداع گفت.
او در آخرین سمت خود مدیرعامل سرمایه گذاری سپه بود ، شرکتی موفق که ارزش سهام آن در یک سال گذشته سه برابر شده و اکنون ارزش بازار 1600 میلیارد تومانی را تجربه می کند.
عبدالرحیم همایون پور دانش آموخته دانشگاه تهران با بیش از 30سال سابقه فعالیت در بازار سرمایه ، سمت های مدیریتی متعددی را عهده دار بود، از جمله این سمت ها می توان به عضویت در هیأت مدیره و قائم مقامی شرکت سرمایه گذاری شاهد ، عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عاملی شرکت های سرمایه گذاری بوعلی ، سازمان اقتصادی کوثر ، شرکت سرمایه گذاری امید و عضویت در هیأت مدیره شرکت های گل گهر ، چادرملو ، شهد ایران و سرمایه گذاری ملی ایران اشاره کرد.
شخصیت آرام و متواضع عبدالرحیم همایون پور از جمله ویژگی های بارز او به شمار می رفت.مراسم تشییع و یادبود این چهره پیشکسوت بازار سرمایه ایران متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس۲۴ واقعه غیرمنتظره درگذشت مدیرعامل کنونی سرمایه گذاری سپه را به اهالی بازار سرمایه ایران و خانواده وی تسلیت می گوید و از درگاه خداوند متعال برای این چهره خوشنام در دیار باقی طلب غفران الهی نموده و برای خانوده او صبر و شکیبایی آرزومند است.