شعار جالبی که در غرفه تحلیلگر امید در نمایشگاه بورس خواهید شنید! شرکت دانش بنیان تحلیلگر امید را می توان تنها شرکتی دانست که مدیریت ثروت را برای مشتریان خود با روش معاملات الگوریتمی انجام می دهد. بی تردید معاملات الگوریتمی را باید پارادایم حاکم بر بازار سرمایه در آینده دانست. الگوریتم الماس که از طرف این شرکت در حال رونمایی در نمایشگاه بورس است توانایی مدیریت سرمایه به صورت کاملا اتوماتیک را داراست. این الگوریتم در ۲ ماه گذشته ۲۷ درصد و در یکسال گذشته ۱۸۰ درصد سود گرفته است!

بورس۲۴ : پولت رو به ربات بسپار و خودت تفریح کن! شعار جالبی که در غرفه تحلیلگر امید در نمایشگاه بورس خواهید شنید! شرکت دانش بنیان تحلیلگر امید را می توان تنها شرکتی دانست که مدیریت ثروت را برای مشتریان خود با روش معاملات الگوریتمی انجام می دهد. بی تردید معاملات الگوریتمی را باید پارادایم حاکم بر بازار سرمایه در آینده دانست. الگوریتم الماس که از طرف این شرکت در حال رونمایی در نمایشگاه بورس است توانایی مدیریت سرمایه به صورت کاملا اتوماتیک را داراست. این الگوریتم در ۲ ماه گذشته ۲۷ درصد و در یکسال گذشته ۱۸۰ درصد سود گرفته است!

الماس به صورت تمام خودکار و تنها با تعیین میزان سپردن سرمایه به آن و میزان ریسک مد نظر کاربر، به معامله در بازار می پردازد. این الگوریتم تمام خودکار که از به روز ترین تکنولوژی و فن آوری هوش مصنوعی مدد جسته قادر است با اطمینان و سهولت بیشتر معاملات را در بازار برای مشتری انجام داده و کار در بازار سهام و سرمایه را برای مردم جذابتر از همیشه کند.

اگر شما در بازار سرمایه حرفه ای هستید می توانید بخشی از سرمایه خود را در حساب کارگزاری خودتان به الماس بسپارید و در یک دوره با بازدهی خودتان مقایسه کنید.

این الگوریتم توجه رسانه های مختلفی را به خود جلب کرده است و شاهد مصاحبه های مختلف با موسوی مدیرعامل این شرکت هستیم.