بر همین اساس پیش بینی سود هر سهم را ١٢٠۵ ریال اعلام کرده است. از زمان عرضه اولیه با قیمت ۶۵٠٠ ریال در اواسط خردادماه تاکنون بازدهی سهم....

بورس۲۴ : شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با ارزش مارکت 2033 میلیارد تومان، در روزهای اخیر معاملات متعادلی را در محدوده قیمتی 1150-1100 تومان دنبال می کند.

در سه ماهه تابستان فروش شرکت رشد قابل قبولی داشته است که این مسئله تحقق بودجه سال جاری را تقویت می کند، در مجموع درآمدهای شرکت در مدت 8 ماهه از 824 میلیاردتومان فراتر رفته که 70 درصد آن از محل کارمزد POS و خدمات کارتخوان می باشد که بر اساس آخرین اعلام شرکت به علت افزایش تعداد نصب دستگاه های کارتخوان، سپ با 15 درصد تعدیل برآورد سود خالص از 189 میلیارد تومان به 217 میلیارد تومان افزایش داده و بر همین اساس پیش بینی سود هر سهم را 1205 ریال اعلام کرده است.

از زمان عرضه اولیه سپ با قیمت 650 تومان در اواسط خردادماه تاکنون بازدهی سهم به حدود 72 درصد رسیده است و این درحالی ست که بازدهی دیگر شرکت های حوزه پرداخت از جمله آپ و پرداخت طی بازه سه ماهه تنها به 15 درصد بوده است. در نمودار زیر مقایسه این سه شرکت در سه ماهه گذشته مشاهده می شود: