شرکت چند رشته ای غدیر که با ارزش بازار حدود ٨ هزار میلیارد تومانی امروز با صف خرید سنگین مواجه بود ، پس از ٧ ماه با تغییرات مدیریتی مواجه شد!

بورس۲۴ : شرکت چند رشته ای غدیر که با ارزش بازار حدود 8 هزار میلیارد تومانی امروز با صف خرید سنگین مواجه بود ، پس از 7 ماه با تغییرات مدیریتی مواجه شد!

بیست و ششم آذرماه سال گذشته با استعفای غلامرضا سلیمانی امیری سکانداری شرکت سرمایه گذاری غدیر به محمد طالبی رسید ، اما پس از کمتر از یک سال و در حدود 7ماه با خبر شدیم که طالبی هم از غدیر رفته است!

محمد طالبی مدیر عامل سابق شرکت سرمایه گذاری غدیر طی مصاحبه ای با خبرنگار بورس۲۴ از خداحافطی خود از چند رشته ای غدیر خبر داد و گفت: بنده از سمت مدیریت عاملی شرکت سرمایه گذاری غدیر گناره گیری کرده و واستعفا داده ام.

وی گفت: به احتمال زیاد آقای مهدی بازارگان به عنوان مدیریت جدید شرکت غدیر به زودی آغاز به کار خواهند کرد.

طالبی درپاسخ به این سوال که پس از غدیر به کدام شرکت می روید؟ گفت: هنوز چیزی مشخص نیست و به محض مشخص شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

یکشنبه هفته آینده ساعت 15 مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید غدیر برگزار می شود.

گفتنی است ، مهدی بازارگان به‌ عنوان معاون جدید برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت بوده و در شرکت نفت وگاز پارس و پترو پارس نیز سمت مدیریتی داشته است. همچنین سابقه مدیریتی درصنایع دفاع و وزارت راه (تونل کندوان) و مشاور اجرایی شرکت ملی نفت ایران را برعهده داشته است.

محمد طالبی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مدیریت مالی از دانشگاه تهران است ، در سمت‌هایی همچون معاون اقتصادی و برنامه ریزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری تدبیر، مدیر کل طرح‌های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و عضو هیات‌مدیره بیمه ملت فعالیت کرده است. وی در آخرین سمت خود مدیر عامل سرمایه گذاری غدیر بود و قبل از آن در صندوق ضمانت سپرده‌های بانک مرکزی حضور داشت. او همچنین مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره بانک کشاورزی و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) بود.