مدیر منطقه جنوب شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا گفت: پس از تلاش‌ها و مجاهدت‌های جهادگونه کارگران و مهندسان قرارگاه خاتم‌الانبیاء، تولید، بارگیری و نصب سکوی فاز ٢٢ پارس‌جنوبی با موفقیت انجام شد. علی زارعی اظهار داشت: پس از تلاش‌ها و مجاهدت‌های جهادگونه کارگران و مهندسان قرارگاه خاتم‌الانبیاء، تولید، بارگیری و نصب سکوی فاز ٢٢ پارس‌جنوبی با موفقیت انجام شد.

بورس۲۴ : مدیر منطقه جنوب شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا گفت: پس از تلاش‌ها و مجاهدت‌های جهادگونه کارگران و مهندسان قرارگاه خاتم‌الانبیاء، تولید، بارگیری و نصب سکوی فاز 22 پارس‌جنوبی با موفقیت انجام شد.

علی زارعی اظهار داشت: پس از تلاش‌ها و مجاهدت‌های جهادگونه کارگران و مهندسان قرارگاه خاتم‌الانبیاء، تولید، بارگیری و نصب سکوی فاز 22 پارس‌جنوبی با موفقیت انجام شد.

وی افزود: این سکوی نفتی به وزن 2 هزار و 600 تن در شرکت صنعتی دریایی بوشهر طراحی شد که برای ساخت آن، 82 هزار و 355 متر کابل‌کشی برق و ابزار دقیق و سه هزار و 830 متر عملیات تیوبینگ انجام شده است.

مدیر منطقه جنوب شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا با اعلام ساخت تمامی قطعات این سکو در داخل کشور، تصریح کرد: برای ساخت این سکوی نفتی دو میلیون و 330 هزار نفر ساعت کار انجام شده که تمامی فرایندها از قبل تا حین، اتمام و نصب آن بر عهده شرکت صنعتی دریایی ایران در بوشهر بوده است.

زارعی ادامه داد: 10 سکوی دیگر مربوط به فازهای 13، 14، 22، 23 و 24 با پیشرفت‌های مختلف فیزیکی در شرکت ایران شعبه بوشهر در حال ساخت است که سه سکو با پیشرفت 84، 91 و 94 درصد تا پایان امسال آماده بهره‌برداری و 9 سکوی نیز در سال آینده به اتمام می‌رسد.

منبع : فارس