هنجار شکنان و متجاوزین شاهد برخورد قانونی خواهند بود رئیس پلیس تهران با اشاره به فرا رسیدن چهارشنبه پایان سال اعلام کرد: متخلفان و متجاوزان به قانون امسال منتظر برخورد قاطعانه نیرو‌های انتظامی باشند و در صورت دستگیری افراد یقین داشته باشند، تا پایان نوروز مهمان دستگاه قضایی خواهند بود...

بورس۲۴ : رئیس پلیس تهران با اشاره به فرا رسیدن چهارشنبه پایان سال اعلام کرد: متخلفان و متجاوزان به قانون امسال منتظر برخورد قاطعانه نیرو‌های انتظامی باشند و در صورت دستگیری افراد یقین داشته باشند، تا پایان نوروز مهمان دستگاه قضایی خواهند بود. 

سردار حسین رحیمی گفت: با توجه به افزایش تخلفات در ایام چهارشنبه پایانی سال هرسال نیروی انتظامی در سراسر کشور با برنامه‌ ریزی و دقت عمل بالاتری سعی در حفظ امنیت و آرامش شهروندان دارد؛ این در حالی است که امسال بر اساس یکی از اهداف طرح «رعد» تلاش کردیم مانع از توزیع مواد محترقه خطرناک در بازار باشیم.

رحیمی در ادامه با اشاره به کشفیات مواد محترقه افزود: پیگیری، تلاش و همکاری گسترده شهروندان درکنار مراقبت‌ های شبانه روزی نیروی انتظامی در مبادی ورودی و همچنین محل‌ هایی که احتمال تخلف در آن وجود داشت، باعث شد تا بیش از ۱۷ تن مواد محترقه کشف و ۷۴ نفر هم در این رابطه دستگیر شده باشند، این در حالی است که تاکنون ۱۱ انبار نگهداری مواد محترقه نیز پلمب شده است.

وی گفت: بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داریم، این میزان کشفیات نسبت به سال گذشته تقریبا ۸۷ درصد افزایش داشته که همین امر عاملی است، در آرامش نسبی فضای اجتماعی شهر در روز‌های منتهی به چهارشنبه پایان سال و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

رئیس پلیس تهران افزود: هموطنان گرامی به خاطر داشته باشند، هدف اصلی پلیس، به طور کلی حفظ امنیت و آرامش خانواده‌ هاست و قرار نیست، مانع شادی و جمع شدن دوستان، آشنایان و همسایگان کنار یکدیگر باشیم، اما با هنجار شکنان و متجاوزین قطعا برخورد قانونی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما