زنان سرمایه گذار در IBSHOP جایزه ویژه می گیرند... بانوان ایرانی لایق بهترین هایند...

سامانه IBSHOP به عنوان اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین، به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که دارایی خود را در صندوق های سرمایه گذاری بدون هیچگونه دخالت فیزیکی و به صورت آنلاین مدیریت کنند.

این سامانه سرمایه گذاری آنلاین مزایای زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به 24 ساعته بودن و عدم نیاز به حضور فیزیکی سرمایه گذار و اعمال هرگونه سفارش خرید و یا فروش در بستر آنلاین و به صورت لحظه ای(صدور و ابطال گواهی سرمایه گذاری) اشاره کرد.

اما سامانه IBSHOP وابسته به شرکت تامین سرمایه تمدن با توجه به نزدیک شدن به بزرگداشت روز زن طرح تشویقی خاصی را برای بانوان ایرانی در نظر گرفته است.

بر اساس این طرح بانوانی که از چهاردهم اسفند تا بیست و دوم این ماه اقدام به ثبت نام و سرمایه گذاری در سامانه IBSHOP نمایند، در قرعه کشی یک انگشتری جواهر 20 میلیون ریالی هدیه می گیرند.

بانوان سرمایه گذار با ثبت نام و سرمایه گذاری در این سامانه به هر میزان (مقدار سرمایه گذاری می تواند از حداقل تا حداکثر باشد) در طی روزهای مدنظر، علاوه بر این که ماهانه سود دریافت می کنند می توانند نام خود را در قرعه کشی هدیه یک انگشتری جواهر نیز ثبت کنند.

بانوان ایرانی لایق بهترین ها هستند...