همزمان با تغییرات گسترده در شرکت ١۶ هزار میلیارد تومانی مس ، محمد علی احمدزاد اصل که از پیشکسوتان بازار سرمایه به شمار می رود و شرکت هایی همچون سرمایه گذاری توسعه ملی ، سرمایه گذاری سپه و سرمایه گذاری صنایع بهشهر را اداره کرده و در شرکت ها و مجموعه های بزرگی همچون صندوق بازنشستگی فولاد و چادرملو عضو هیات مدیره بوده است به عنوان عضو موظف در هیات مدیره «فملی» حضور پیدا کرد...

بورس۲۴ : سه عضو هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران تغییر کردند و پس از یک دوره غیبت، صندوق بازنشستگی مس بار دیگر بر کرسی هیات مدیره غول مسی ایران تکیه زد.

محمد علی احمد زاد اصل قائم مقام کنونی هلدینگ سیدکو در خصوص آخرین تغییرات اتفاق افتاده در هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران به خبرنگار بورس۲۴ گفت: در جلسه ای که برگزار شد ، مدیرعامل شرکت ملی مس، احمد مراد علیزاده جای خود را به محمد رضا بنی اسدی راد به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره داد . در این مراسم از زحمات مدیرعامل گذشته شرکت قدردانی شد و ایشان هم از این تغییر استقبال کردند.

وی گفت: همچنین در این جلسه علی محمدی به نمایندگی از صندوق بازنشستگی مس یک کرسی هیات مدیره را در دست گرفت. این درحالی است که در هیات مدیره قبل صندوق مس کرسی نداشت و سرمایه گذاری ملی با نمایندگی ابوالفضل متین به جای صندوق مس در ترکیب هیات مدیره حضور داشت. اما بار دیگر صندوق مس کرسی خود در هیات مدیره این شرکت استراتژیک احیا کرد.

احمد زاد اصل افزود: بنده به نمایندگی از مجموعه نهادهای وابسته به وازرت رفاه «از طرف صدر تامین» به عنوان عضو موظف هیات مدیره این شرکت انتخاب شده ام که پیش از این محمد اسفندیار از طرف وزارت رفاه در این پست حضور داشت.

وی گفت: می توان گفت سه عضو هیات مدیره مس در این تغییرات جابجا شده اند و اعضای جدید فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.