رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان از تخفیف ۴۰ درصدی برای گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش بورس۲۴ ؛ محمد علی فرخ مهر رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز اظهار کرد: براساس برنامه ریزی‌ها، هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های شهر تهران از 29 اسفند 96 تا 13 فروردین 97، برای گردشگران داخلی و خارجی، تخفیف ۴۰ درصدی در نظر گرفته اند.

وی افزود: همچنین با توجه به شرایط نامناسب مالی مهمانپذیرها و هتل آپارتمان‌ها، جلساتی با دستگاه ذی‌ربط برگزار شده تا مدارس پذیرش مسافر نداشته باشند و به دنبال آن مهمانپذیرها برای فرهنگیان، سوئیت با تخفیف 50 درصدی در اختیار مسافران بگذارد.

به گفته وی؛ در ایام نوروز بخش زیادی از ساکنان تهران از شهر خارج شده و تهران خلوت تر است، به همین سبب از آب و هوای مناسب و مطلوبی برخوردار است.

فرخ مهر ادامه داد: با توجه به اینکه تهران دارای مکان‌های تفریحی و گردشگری بسیاری زیادی است، سازمان میراث فرهنگی، شهرداری و اتحادیه هتل و هتل آپارتمان برنامه های گردشگری زیادی برای این ایام در نظر گرفته اند.

این رئیس اتحادیه در این راستا بیان کرد: کیوسک‌های اطلاع رسانی گردشگری در تهران از طرف اتحادیه هتلداران و شهرداری نصب خواهد شد تا خدمات لازم را به گردشگران ارئه دهند.

فرخ مهر با اشاره به اینکه 90 درصد هتل های موجود در تهران به استاندارد سازی شده اند و آماده پذیرش گردشگر و خدمات دهی خواهند بود، یادآور شد:هم اکنون 135 هتل و هتل آپارتمان و حدود 130 مهمانپذیر در تهران وجود دارد که برای ایام نوروز آماده شده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران