مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک رفاه تغییر کرد.

به گزارش بورس۲۴ ؛ به زودی مراسمی برگزار می شود که طی آن، شخصی که سابقه 5 سال مدیریت در کارگزاری یکی از بانک های دولتی را دارد، رسما به عنوان جانشین مدیرعامل کارگزاری یک بانک دیگر معرفی خواهد شد. میثم کریمی مدیرعامل سابق کارگزاری بانک صنعت و معدن جانشین مهدی دلبری در سمت مدیرعاملی کارگزاری بانک رفاه شده است. کریمی سابقه مدیرعاملی در کارگزاری بانک دی را نیز در کارنامه دارد.

کارگزاری بانک رفاه با کسب رتبه "الف" در بورس اوراق بهادار و بورس کالای ایران و همچنین در اختیار داشتن بیش از 500 میلیارد ریال سرمایه بعنوان یکی از بزرگترین کارگزاری ها در ایران مشغول فعالیت است.

این شرکت مجوزهای زیادی در بخش معاملات اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران، معاملات قراردادهای آتی در بورس کالای ایران، معاملات قراردادهای آتی در بورس اوراق بهادار ایران، معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران، معاملات برخط اوراق بهادار در بورس و فرابورس، معاملات بورس انرژی، مشاوره و سبدگردانی اوراق بهادار، مشاور پذیرش شرکتها در بورس اوراق بهادار، مشاور پذیرش شرکتها در فرابورس، صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه، صندوق سرمایه گذاری نگین رفاه، صندوق سرمایه گذاری توسعه تعاون کسب کرده است.