پرداخت وام به شرکت کنندگان در نخستین دوره MBA و DBA مالی اسلامی انجمن مالی اسلامی ایران اعلام کرد، با حمایت بانک قرض الحسنه رسالت، به شرکت کنندگان در نخستین دوره MBA و DBA مالی اسلامی، وام قرض الحسنه پرداخت می شود...

بورس۲۴ : انجمن مالی اسلامی ایران اعلام کرد، با حمایت بانک قرض الحسنه رسالت، به شرکت کنندگان در نخستین دوره MBA و DBA مالی اسلامی، وام قرض الحسنه پرداخت می شود. 

بنا بر اعلام روابط عمومی انجمن مالی اسلامی ایران، با هدف تسهیل حضور علاقه مندان به فراگیری مباحث مالی اسلامی در قالب دوره های MBA و DBA مورد تأئید سازمان بورس و اوراق بهادار، طی تفاهمنامه با بانک قرض الحسنه رسالت مقرر شد تا افراد حائز شرایط شرکت در این دوره ها، از مزایای وام قرض الحسنه برای پرداخت شهریه دوره برخوردار شوند. 

همچنین طی توافقنامه فی مابین انجمن مالی اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، به دانش آموختگان دوره MBA بازار سرمایه، گواهینامه اصول بازار سرمایه و به دانش آموختگان دوره DBA بازار سرمایه، گواهینامه های اصول بازارا سرمایه و تحلیلگری بازار سرمایه اعطا خواهد شد.

گفتنی است، نام نویسی از متقاضیان شرکت در نخستین دوره MBA و DBA بازار سرمایه از 26 آذر آغاز شده و تا 20 دی ادامه دارد. علاقه مندان برای اطلاع از جرئیات این دوره ها و ثبت نام، می توانند به پایگاه اینترنتی انجمن به نشانی www.iaif.ir مراجعه کنند.