*} *} *}

عرضه محصولات فولاد مبارکه در بورس کالا طی معاملات روز جاری در حالی رقم خورد که بار دیگر شاهد افزایش قیمت ورق گرم نوع B شرکت با توجه به تقاضای بالا برای این محصول، در کنار رشد....

بورس۲۴ : عرضه محصولات فولاد مبارکه در بورس کالا طی معاملات روز جاری در حالی رقم خورد که بار دیگر شاهد افزایش قیمت ورق گرم نوع B شرکت با توجه به تقاضای بالا برای این محصول، در کنار رشد قیمتی تختال و ورق گالوانیزه بودیم.

معامله ورق گرم B در دو نوبت سلف و سلف مچینگ انجام شد که با توجه به تقاضای بالا برای این محصول، در معاملات سلف اگرچه حجم عرضه ها توسط شرکت به 48400 تن افزایش یافت اما باز هم پاسخگوی کامل تقاضا نبود که رشد قیمت تا سطح 2602 تومان را به همراه داشت. لازم به ذکر است معامله 48400 تن از ورق گرم به طور متوسط با میانگین نرخ 25997 ریال صورت پذیرفت و این در حالیست که نرخ پایه برای عرضه امروز 22303 ریال تعیین شده بود. همچنین ورق گرم نوع C بدون تغییر نسبت به معاملات یک ماهه اخیر در محدوده 2350 تومان معامله شد.

ورق گالوانیزه یکی دیگر از محصولات مورد توجه شرکت در معاملات امروز بود که رشد قابل توجه تقاضا برای این محصول نیز منجر به افزایش حجم معاملات به 2500 تن و رشد 1.2 درصدی قیمت به طور میانگین (34216 ریال) نسبت به نرخ پایه عرضه شد.

معامله تختال شرکت نیز در دو نوبت سلف و سلف مچینگ در قیمت پایه در نظر گرفته شده برای امروز، 1950 تومان انجام شد که نسبت به آخرین معامله در شهریور ماه 1.5 درصدی افزایش یافت.