عملکرد بنگاه‌ ها و شرکت‌ های تابعه بانک ملت زیر ذره بین مجلس! سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگویی با خبرگزاری تسنیم، از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بانک ملت به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد...

بورس۲۴ : سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بانک ملت به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد.

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌ و گویی از ارائه طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بانک ملت به هیئت‌ رئیسه مجلس خبر داد و گفت: این طرح پیش از سرکشی نمایندگان به حوزه‌ های انتخابیه با 14 امضا تقدیم هیئت رئیسه پارلمان شد. 

وی افزود: پس از ارجاع این تفحص از سوی هیئت رئیسه به کمیسیون اقتصادی به عنوان کمیسیون مربوطه، تحقیق و تفحص از عملکرد بانک ملت در دستور کار کمیسیون قرار می‌ گیرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره محور‌های این تفحص تصریح کرد: پرداخت تسهیلات، عملکرد بانک در حمایت از تولید، اجرای سیاست‌ های اقتصاد مقاومتی، پرداخت حقوق و دستمزد به مدیران بانک، نحوه اجرای مصوبات شورای پول و اعتبار، عملکرد بنگاه‌ ها و شرکت‌ های تابعه بانک، عملکرد بانک در حوزه ارزی، سپرده‌ های قرض‌ الحسنه و وام ازدواج و همچنین بررسی عملکرد و توانمندی مدیرعامل بانک ملت از جمله محور‌های این تحقیق و تفحص است.

منبع: تسنیم