بورسی شو با خدمات ویژه

کارگزاری فارابی، کارگزاری رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، کالا و انرژی است که از اسفند سال ۸۷ با این نام تجاری فعال است.
اندیشه تبدیل شدن به کارگزاری در تراز جهانی خط مشی فعالیت‌های فارابی است.ما با محوریت این تفکر رشد کرده و مفتخریم که به نوبه خود منشأ تغییر و تحول جدی در بازار سرمایه بوده ایم. تمام تلاش ما در کارگزاری فارابی معطوف به توسعه حداکثری فرصت‌های کسب سود از بازار سرمایه است. در این راستا ما با ایجاد و معرفی درست راهکارهای سرمایه‌گذاری، آموزش و توسعه سریع بر پایه خدمات تکنولوژی محور، سعی در تأمین منفعت بلند مدت و کوتاه مدت سرمایه‌گذاران داریم. خدمات ما در این مرکز شامل : خرید عرضه اولیه و آموزش بورس ، سبدگردانی اختصاصی ، سرمایه گذاری در صندوق سهامی ، سرمایه گذاری در صندوق درآمد ثابت ، خرید سهام ، سرمایه گذاری ترکیبی در صندوق ها ، مشاوره سرمایه گذاری رایگان ، سیگنال های خرید و فروش ، احراز هویت سجام و اخذ کد بورسی و سایر خدماتی که است شما برای سرمایه گذاری در بورس به آن ها نیاز خواهید داشت. در مسیر تغییر، ما راهنمای شما هستیم.
اگر به راهکار سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها علاقه‌مندید، فارابی انتخاب درستی برای شماست. صندوق‌های سرمایه‌گذاری ما از بازدهی و نقدشوندگی بسیار بالایی برخوردارند.
جهت ثبت نام و استفاده از خدمات مشاوره سرمایه گذاری رایگان فرم مقابل را پرکنید و یا جهت اطلاعات بیشتر با شماره 88109592 تماس حاصل فرمایید.
ما از گام های ابتدایی ورود به بورس تا حرفه ای شدن شما در بازار سرمایه قدم به قدم در کنار شما هستیم.

فرم درخواست مشاوره رایگان


  • آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان نهم، نبش ابن سینا، پلاک ۶، واحد ۶
  • کدپستی : ١۴٣٣٧١۴٣٨١
  • تلفن: 88109592
  • تلفن: 88103532
  • تلفکس : ٨٨۵۵۶۵٠٠ داخلی ١١٩