صندوق های همیان سپهر، آهنگ سهام کیان، آوای سهام کیان، ایساتیس پویای یزد و امین آوید با کسب بازده بیش از ۶ درصد برترین های این دوره بودند. همچنین صندوق های بانک خاورمیانه، بورسیران....

بورس۲۴ : روند صعودی بورس تهران در هفته گذشته با تداوم ورود نقدینگی به بازار، همچنین رشد نرخ ارز و انتظارات تورمی ناشی از آن ادامه یافت و شاخص کل توانست در هفته پایانی بهمن ماه بازده 4.3 درصد را به ثبت رساند. گفتنی ست در بهمن ماه علاوه بر رشد 17 درصدی شاخص، ارزش معاملات خرد سهام نیز رکورد تازه ای را به ثبت رساند. بر همین اساس بازدهی بازار از ابتدای سال به رقم 168 درصد رسیده است.

صندوق های سرمایه گذاری در سهام نیز آخرین هفته بهمن ماه را عمدتا با شناسایی سود پشت سر گذاشتند و تنها تعداد انگشت شماری از صندوق ها زیان را در کارنامه هفتگی خود داشتند.

صندوق های همیان سپهر، آهنگ سهام کیان، آوای سهام کیان، ایساتیس پویای یزد و امین آوید با کسب بازده بیش از 6 درصد پیشتازان این دوره بودند. بانک خاورمیانه، بورسیران، نوین پایدار، امید توسعه و نوید انصار نیز با شناسایی سود بین 5 تا 6 درصد عملکرد قابل توجه ای را بر جا گذاشتند.

بررسی عملکرد یک ماهه صندوق های سرمایه گذاری در سهام نیز از برتری صندوق های ارزش کاوان آینده (24.87%)، یکم سامان (24.26%)، همین سپهر (22.39%)، بانک خاورمیانه (20.99%)، بورسیران (20.45%) خبر می دهد.