طی خرداد ماه سال جاری ١٠ سهم در قسمت سیگنال٢۴ پیشنهاد داده شد که از این ده سهم پیشنهادی تنها یک سهم "خزامیا" به تارگت پیش بینی شده هنوز نرسیده است ، ولی همانطور که مشاهده می کنید این سهم ضرر و زیانی هم در پی نداشته است...

بورس۲۴ : کارنامه خردادماه سیگنال 24 بررسی شد.

طی خرداد ماه سال جاری 10 سهم در قسمت سیگنال24 پیشنهاد داده شد که از این ده سهم پیشنهادی تنها یک سهم "خزامیا" به تارگت پیش بینی شده هنوز نرسیده است ، ولی همانطور که مشاهده می کنید این سهم ضرر و زیانی هم در پی نداشته است.

همچنین دو سهم "ونفت" و "شپارس" باتوجه به این که نقطه پیشنهادی سیگنال کمتر از قیمت خرید آن روز بوده است ، از کارنامه مزبور حذف شده اند.

حال همان طور که در کارنامه می بینید چهار سهم "فولای" ، "کترام" ، "شاوان" و "وتوصا" به تارگت دوم نیز رسیده اند و هرکدام بازدهی بسیار خوبی را به همراه داشته اند.برای ماه خرداد به نتیجه رسیدن 90 درصد سیگنال ها بازدهی بسیار مناسبی به شمار می رود.

کارنامه بررسی سیگنال به شرح زیر است:

(در کارنامه تهیه شده سعی کردیم با توجه به کارمزدهای بورس و فرابورس خالص درصد بازدهی را به دست آورده و درفرمول از قیمت های دقیق خرید و فروش استفاده شود.)

 • بازده خالص باکارمزدهای بورس و فرابوس ملاحظه شده است.
 • موارد * دار با قیمت پیشنهادی حساب شده و مابقی باقیمت حداقلی بازار


نظرات

 • nagheezad

  سلام لطفا سهام مثل ثپردیس که فیلد شدند هم تو جدول اضافه کنید

  ۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۱:۲۸
 • کاربر شماره ۱۰۷۱۳۱

  باسلام ، این گزارش شامل بررسی تمامی سیگنالهای معرفی شده در ماه خرداد می باشد و هیچ سیگنالی از قلم نیفتاده است. لطفا در آرشیو با دقت چک کنید .باتشکر bourse24

  ۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۸:۴۲