{

کنفوسیوس: حاصل ضرب عمل در ادعا، همیشه مقداری است ثابت.

}
صنايع پتروشيمي و پالايشگاه

جهت مشارکت در گفتگو از طریق بخش اعضاء وارد سایت شوید. 

مطلب ۹۲۱۱۱۵
توسط دریاست دلم : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۹:۵۱:۲۹
سلام مجدد..دوستان این نماد پالایشیها بس نمی خواهند باز کنند..کسی خبر داره ما را هم با خبر کند
نتیجه نظرات : ۱۶ - ۱ = ۱۵
مطلب ۹۲۱۱۱۴
توسط دریاست دلم : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۹:۴۹:۰۰
سلام دوستان.
دوستان خفوز سود اعلان کرد که دیروز نماد ش اینطور باز شده؟یا نه ...ودیگری اینکه سود سیمان سپاهان را کی واز کجا اگر اطلاعاتی دارید لطف کنید با تشکر از شما عزیزان
نتیجه نظرات : ۱۰ - ۱ = ۹
مطلب ۹۲۰۹۹۸
توسط ali1212 : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۲:۲۴
سلام بعد از چند روز مثبت خوردن امروز لازم بود سهم ها بولبک کنند. ان شاالله فردا بازار صعودی خواهد شد
نتیجه نظرات : ۲۵ - ۷ = ۱۸
کاربر ۳۴۲۲۶ : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۰:۳۵
انشاالله علی جان همینطوری میشه
مطلب ۹۲۰۷۴۸
توسط کاربر ۶۱۶۳۰ : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴:۵۴
با عرض سلام خدمت دوستان ، حق تقدم سهم حسینا به پرتفوی شما اضافه شده؟
نتیجه نظرات : ۴ - ۹ =
مطلب ۹۲۰۶۵۴
توسط سعید ا مین خسر و ی : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۴:۳۰
سلام
باز کشا یی اولین
پالایشی نوید بخش
سها مداران شد
نتیجه نظرات : ۱۹ - ۸ = ۱۱
لاک پشت(استراتژی لاک پشتی) : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۶:۰۵
منظور سعید جان فکر کنم پالایشگاه کرمانشاه است
بشاگرد : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۲:۳۵
کو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدوم سهم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
MEHDI2000 : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۱:۵۹
سلام اقا سعید...منظورتون کدوم سهم ؟؟
ممنون میشم بگید...
مطلب ۹۲۰۶۵۲
توسط مستجا ب ا لد عو ا تی : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۸:۳۷
سلام
با آقای نسترن پور مذاکره کردم
می خواهم ممسنی
بخرم
نتیجه نظرات : ۱۰ - ۴ = ۶
لاک پشت(استراتژی لاک پشتی) : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۳:۳۲
احتمالا سهام های اقای نسترن پور نیست!!!!
احتمالا شما دارید دلالی برای فروش سهم را می کنید
مطلب ۹۲۰۲۷۸
توسط سلمان214 : ۱۳۹۳/۱۱/۹ - ۱۱:۱۸:۱۰
سلام
اقا این سهام شاوان وضعیتش به نظر شما چطوره ایا قیمتشون بالا میره
نفت داره میاد پایین وضعیت پالایشگاه هی ها چطور میشه لطفا توضیح بدهید ممنون
نتیجه نظرات : ۲۴ - ۵ = ۱۹
یاور59 : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۰۸:۲۰:۴۹
فکر کنم بخاطر سود انباشته پارسال تعدیل مثبت 60 درصدی داشته باشه
امین التجار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۰۰:۵۴:۳۶
وضع پالایشگاه عالیه هیچ مشکلی هم نداره ..............نگران نباشید
سهامدار بی سهام : ۱۳۹۳/۱۱/۹ - ۱۶:۵۸:۱۹
قیمت نفت ربطی به کار پالایشگاهها نداره شایدم براشون بهت بشه
مطلب ۹۱۹۹۸۷
توسط ali1212 : ۱۳۹۳/۱۱/۸ - ۰۹:۰۶:۱۳
دوستان دارن اماده میشن برن تو صف خرید سهم ها بشینن. فردا اماده میشن بشینن تو صف فروش
نتیجه نظرات : ۱۳ - ۱۵ =
مطلب ۹۱۹۷۱۷
توسط MEHDI2000 : ۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۱:۴۲:۳۹
شركت پالایش نفت بندرعباس به عنوان واحد نمونه سال در بخش صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شركت پالایش نفت بندرعباس در این دوره از جشنواره قهرمانان صنعت نفت ایران، 100 شركت برتر صنعتی كشور معرفی و بخش معرفی برگزیدگان بخش صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بصورت بخش ویژه برای دومین سال در این جشنواره ملی برگزار شد.

بر اساس این گزارش شركت پالایش نفت بندرعباس به دلیل توانمندی های تولید در پاسخگویی بموقع به نیازهای داخلی و خارجی، توانمندیهای تحقیق و توسعه در بكارگیری اثر بخش تكنیكهای مهندسی معكوس، شناخت مناسب از بازار و رقبا و معرفی اثر بخش محصول، توانمندی های ارتباط با شبكه های همكاران، شركاء و مشتریان و مراكز تحقیقاتی و دانشگاهی، توانمندیهای مدیریت نوآوری و تجاری سازی آن و توانمندی های مرتبط با كارآفرینی به عنوان واحد برتر بخش صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برگزیده شد.

دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران با هدف ارزیابی توانمندی سازمانها در خصوص استراتژیك ، نوآوری و اقدامات در راستای برندسازی در مركز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در حاشیه این مراسم نشان ویژه قهرمان قهرمانان صنعت ایران به دكتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اهداء شد كه وی نیز آن را به شهید شهریاری از شهدای هسته ای كشور تقدیم كرد.
در پناه حق //////////////////////////
نتیجه نظرات : ۲۷ - ۷ = ۲۰
کاربر ۵۳۸۰۴ : ۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۲:۳۵:۵۲
چه فایده ؟ ضرر سهامدارا چی میشه ؟؟؟
مطلب ۹۱۹۱۴۸
توسط داش رضا110 : ۱۳۹۳/۱۱/۵ - ۲۱:۲۶:۲۵
بعضی از دوستان چنان در مورد بلوکه شدن پول پالایشها صحبت میکنند که انگار اگه شبندر 950 تومانی تو این بازار منفی باز بود الان پولشون سه یا چهار برابر میشد ،الان بایستی 250 تومان شبندر تو صف فروش میدادیم پس خدارو هم شکر کنیم که فعلا بسته هستند.
نتیجه نظرات : ۱۹ - ۱۹ = ۰
ایمن : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۸:۲۶
سالار جان حق با شماست داداشباز نکنه بهتره
کاربر ۶۱۶۳۰ : ۱۳۹۳/۱۱/۶ - ۱۳:۵۹:۱۹
واقعا\" كه حرف حق زدی داش رضا. من هم هر روز كه میگن قراره پالایشیها باز بشن تنم میلرزه. همونایی كه باز هستند چه گلی به سرمون زدن كه پالایشیها بزنن؟!
arya.aram : ۱۳۹۳/۱۱/۶ - ۱۳:۲۰:۴۳
این حف درستی نیست
از 9 ماه پیش تا الان هزار کار میشد با این پول کرد
salar61 : ۱۳۹۳/۱۱/۶ - ۱۰:۳۰:۴۳
ایول .ملت فکر میکنند الان پالایشیها باز بشند میلیاردر میشند با این هجم فروش و این همه سهامدار عجول شبند بترکونه خیلیرزرنگ باشه ۵۰۰تو مان بشه .خدا کنه حالا حالاها باز نشه
مطلب ۹۱۸۹۹۵
توسط ثبور : ۱۳۹۳/۱۱/۵ - ۰۸:۲۲:۳۳
باتوجه به بلوکه شدن سرمایه های سهامداران توسط پالایشگاهیهاازنظرحقوقی چه اقدامی جهت احقاق حق سهامداران میتوان انجام داد..؟
نتیجه نظرات : ۲۶ - ۱۲ = ۱۴
سهامدار بی سهام : ۱۳۹۳/۱۱/۵ - ۲۳:۰۹:۵۱
شما سهامدار شرکتی از شرکت خودت میخای شکایت کنی
امین التجار : ۱۳۹۳/۱۱/۵ - ۱۰:۵۸:۴۸
فطانت گفته حداکثر تا 15 بهمن باز میشن
کاربر ۴۴۲۳۸ : ۱۳۹۳/۱۱/۵ - ۰۸:۴۱:۴۰
صبور باش
مطلب ۹۱۸۸۷۴
توسط MEHDI2000 : ۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۱۳:۰۸:۳۳
سلام /////
سوابق ماجرای جنجالی طرح كیفی‌سازی‌ از زبان معاون سازمان بورس

محمدرضا عربی معاون نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به سوابق موضوع اجرای طرح كیفی‌سازی‌ پالایشگاه‌هاگفت: در اردیبهشت سال‌جاری موضوع كیفی‌سازی‌ شركت‌های پالایشی مطرح شد كه براساس آن با اجرای این مصوبه نرخ فرآورده‌ها براساس اعمال كیفی‌سازی‌ تعیین می‌شد كه همین سبك قیمت‌گذاری باعث افت سود شركت‌های پالایشی می‌شد. در آن زمان سازمان بورس به‌دلیل قطعی نبودن فرمول‌ كیفی‌سازی و روشن نبودن شرایط شركت‌های پالایشی، نماد این شركت‌ها را متوقف كرد.

عربی به اختصاص 30درصد سود خالص شركت‌های پالایشی در حساب اندوخته سرمایه به‌مدت 5سال اشاره كرد و گفت: معمولاً شركت‌های پالایشی باید در تقسیم سود ملاحظاتی داشته باشند كه سود شركت بیش از حد خارج نشود و اختصاص 30درصد از سود خالص برای طرح‌های توسعه‌ای و كیفی عدد مناسبی است. او درباره احتمال كاهش سود تقسیمی این شركت‌ها در مجامع تأكیدكرد: میانگین سود تقسیمی شركت‌ها عدد 70درصد است كه اگر شركت‌ها مانده سود را به‌حساب اندوخته ببرند می‌توانند درخواست افزایش سرمایه از سود انباشته بدهند كه همین امر به سودآوری شركت كمك می‌كند و سهامداران از این اقدام در مقایسه با تقسیم سود بیشتر منتفع می‌شوند.
درپناه حق/////////////////
نتیجه نظرات : ۲۲ - ۷ = ۱۵
مطلب ۹۱۸۸۷۳
توسط MEHDI2000 : ۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۱۳:۰۶:۰۱
سلام /////


كدام پالایشگاه‌ها از مصوبه دولت تأثیر مثبت بیشتری می‌پذیرند؟

پالایشگاه‌های فعال در بورس و فرابورس این روزها در آستانه بازگشت به تالارهای مبادلات سهام قرار گرفته‌اند و همین امر بازار تحلیل اثر مصوبه اخیر دولت را به‌سود این دسته از شركت‌ها داغ كرده است. اسماعیل غلامی معاون سابق سازمان خصوصی‌سازی‌ با اشاره به مفاد مصوبه دولت مبنی بر محاسبه قیمت 5 فرآورده اصلی و سوخت هوایی بدون اعمال اثرات طرح كیفی‌سازی‌، مطابق سال گفت: اجرای این برنامه مانع از زیان دهی مجموعه‌های پالایشی می‌شود. به‌طور قطع اگر دولت این مصوبه را ابلاغ نمی‌كرد شركت‌های پالایشی زیانده می‌شدند.

معاون سابق سازمان خصوصی‌سازی‌ افزود: طرح كیفی‌سازی‌ در شركت پالایش نفت تهران در مراحل پایانی به سر می‌برد و علاوه بر آن، پالایشگاه‌های بندرعباس و «لاوان» تا اوایل سال آینده طرح مذكور را به‌طور كامل اجرا می‌كنند. مجموعه‌هایی همچون پالایش نفت شیراز، تبریز و به‌ویژه اصفهان تاكنون پروژه كیفی‌سازی‌ را اجرا نكرده‌اند و به‌نظر می‌رسد به‌دلیل پرداخت نشدن هزینه‌های مترتب از این بابت و در مقابل آن فروش محصولات تولیدی براساس قیمت‌های سال93 بیشترین تأثیر مثبت را از به تعویق افتادن اجرای طرح كیفی‌سازی‌ بپذیرند. غلامی با اشاره به تأثیر افت بهای نفت بر سهام پالایشگاه‌ها گفت: اگرچه همه شركت‌های پالایشی در اجرای این مصوبه ذینفع هستند، اما نباید فراموش كنیم كه روند كاهشی قیمت هر بشكه نفت در بازارهای جهانی آثار منفی را بر درآمدهای حاصل از فروش فرآورده‌های تولیدی این مجموعه‌ها اعمال می‌كند.
نتیجه نظرات : ۱۲ - ۸ = ۴
فرهادبورس : ۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۲۱:۰۶:۱۹
تبریز و به‌ویژه اصفهان تاكنون پروژه كیفی‌سازی‌ را اجرا نكرده‌اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطلب ۹۱۸۷۹۶
توسط MEHDI2000 : ۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۱۰:۱۵:۴۲
واکنش بازار نفت به مرگ پادشاه عربستان/ نفت گران شد
نفت گاز
شناسهٔ خبر: 2471819 جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴
اقتصاد > انرژی
با گذشت چند ساعت از درگذشت ملک عبدالله ششمین پادشاه عربستان سعودی، قیمت هر بشکه نفت در بازارهای آسیایی، اروپا و آمریکا چند دلار گران شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از چند هفته روند کاهشی قیمت جهانی نفت به ویژه در بازارهای آسیایی و آمریکا، با مخابره شدن خبر درگذشت ملک عبدالله ششمین پادشاه عربستان سعودی، بازارها به این خبر واکنش نشان داده و بهای طلای سیاه در آسیا گران شد.

رسانه های بین المللی با انتشار گزارشی، اعلام کردند: بهای هر بشکه نفت خام وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه مارس در بازار نیویورک سه و یک دهم درصد افزایش یافت.

بر این اساس، هر بشکه نفت خام آمریکا بامداد جمعه در بازار آسیا ۷۳ سنت معادل یک ممیز ۵۸ صدم درصد افزایش داشت و ۴۷ دلار و چهار صدم سنت به فروش رسید.

این در حالی است که در بازارهای اروپایی هم متاثر از درگذشت پادشاه عربستان، قیمت هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال نیز برای تحویل در ماه مارس یک ممیز نه صدم سنت معادل ۲.۲۵ درصد افزایش داشت و هر بشکه ۴۹ دلار و ۶۱ سنت معامله شد.

بهای نفت در حالی رو به افزایش گذاشته است که به سبب عرضه بیش از حد آن در بازار و مخالفت سازمان کشورهای صادرکننده نفت\\\" اوپک\\\" که عربستان از اعضای کلیدی آن بود، آهنگی نزولی را طی می کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، تحلیلگران می گویند توجهات به سمت این مسئله معطوف شده است که آیا پادشاه جدید علی النعیمی را که از سال ۱۹۹۵ وزیر نفت عربستان بوده است، در سمت خود ابقا خواهد کرد یا نه؟

عربستان تولید کننده اصلی اوپک به شمار می رود و تصمیم این کشور در اواخر ماه نوامبر در خصوص ادامه روند تولید نفت به رغم عرضه فراوان آن در بازار روند کاهش بهای نفت را تسریع کرد.

در همین حال، معامله گران در انتظارند تا ببینند آیا عربستان سیاست افزایش تولید نفت خود را با توجه به رو به کاهش گذاشتن بهای نفت و عرضه فراوان آن در جهان تغییر خواهد داد؟

در پناه حق /////////////////////////
نتیجه نظرات : ۱۶ - ۹ = ۷
مطلب ۹۱۸۳۹۶
توسط meisam93 : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۲۰:۱۰:۳۷
یه سوال؟ سود پارسان منتهی به 93/6/31 هم از 11 همین برج پرداخت میشه؟؟؟؟اون سودش جدا از این سودیه که پارسان دیروز اعلام کرد؟؟؟؟؟؟؟
نتیجه نظرات : ۱۵ - ۷ = ۸
alirezamm : ۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۰۸:۵۹:۱۹
150 تومن میدن ولی تا دو ماه بعد باید 100 تومن بابت افزایش سرمایه پرداخت کنید
rezaei : ۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۰۸:۲۹:۱۳
کلا 150 تا که 100تاش رو مجدد باید بدین برای افزایش سرمایه
باکری : ۱۳۹۳/۱۱/۳ - ۲۲:۳۸:۴۴
همونه
بی غم قمی : ۱۳۹۳/۱۱/۳ - ۲۲:۰۷:۲۱
عزیزم همان سود سال مالی منتهی به 1393/06/31 است که از یازدهمم بهمن پرداخت می شود. مجمع تا چهارماه بعد برگزار می شود و چند روز پیش همان مجمع مربوط به پایان شهریور بوده است.
meisam93 : ۱۳۹۳/۱۱/۲ - ۲۱:۳۵:۳۵
میشه یکی به جای مپبت منفی دادن مکتوب پاسخ بده...؟مرسی
مطلب ۹۱۸۳۰۳
توسط MEHDI2000 : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۵:۱۱:۵۲
دغدغه های بازار سرمایه و فال نیکی که تعبیر می‌شود؟
خبرگزاری تسنیم: اعلام موضع فطانت در خصوص ابهامات و تلاش برای بازگشایی نماد پالایشگاهها پس از ۶ ماه غیبت، در کنار ارسال گزارش آمار تولید و فروش پنج شرکت پالایشگاهی را شاید بتوان به فالی نیک تعبیر کرد برای بازگشت تعادل و رونق به بورس.

با این حال اعلام موضع رئیس سازمان بورس در خصوص ابهامات بورسی و تلاش در رفع ابهامات و بازگشایی نماد پالایشگاهها در بورس در کنار ارسال گزارش آمار تولید و فروش پنج شرکت پالایشگاهی در هفته گذشته پس از 6 ماه غیبت در تالار شیشه ای را شاید بتوان به فالی نیک تعبیر کرد برای بازگشت تعادل و رونق کوتاه مدت به بازار سرمایه.
بر این اساس هر چند نقش بستن آمار تولید و فروش عملکرد میان‌دوره‌ای نمادهای پالایشگاه نفت اصفهان، پالایش نفت تهران، پالایش نفت شیراز، پالایشگاه نفت بندرعباس و پالایشگاه نفت تبریز بر روی سایت کدال را می توان شفاف‌سازی از نوع تولید و فروش شرکت‌ها به حساب آورد و روزنه امید برای بازگشایی، با این حال مشکل اصلی این شرکتها بحث کیفی‌سازی در سالجاری و سال آینده است که در این گزارشها اشاره ای به آن نشده است.


به هر حال آنچه در شرایط فعلی بازار سرمایه را دچار مشکل و ابهام کرده، دغدغه های گوناگون مانند توقف نماد پالایشگاهی ها پشت چراغ قرمز تالار شیشه ای است که بدون تلاش و هماهنگی دولت و مدیران بورسی امکان حل این مشکل وجود ندارد، دغدغه ای که شاید تشکیل کمیته ثبات بازار سرمایه و پیگیریهای فطانت برای حل آن را باید به فال نیک گرفت و در آینده نزدیک شاهد اتفاقاتی خوب برای بازار سرمایه بود.

نتیجه نظرات : ۲۴ - ۷ = ۱۷
مطلب ۹۱۸۳۰۲
توسط sweet : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۵:۱۰:۵۲
با یک حساب ساده میشه ثابت سودآوری پالایشی ها در اثر کاهش قیمت نفت افزایش میابد اگر قبلا\\\" نفت 100$ بوده و فروش بنزین 120$ مابه تفاوت میشه 20$ اما اکنون که نفت 45$ هستش بنزین حدود 70$ هستش چون فراوده ها کمتر کاهش یافته اند درنتیجه مابه تفاون میشه 25$ پس نتیجه میگیریم که با کاهش هر بشکه نفت حدود 5$ به سودآوری شرکتها افزوده میشه
نتیجه نظرات : ۲۷ - ۷ = ۲۰
مطلب ۹۱۸۲۶۷
توسط MEHDI2000 : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۳:۵۸:۳۴
سلام /// خبرای خوب پالایشیها 1393/10/29
رئیس سازمان بورس اوراق بهادار گفت: با تصویب دولت نماد شرکتهای پالایشی ک بیش از ده درصد ارزش بازار را دارد و نقش بسزایی در بازار ایجاد میکند ب تابلوی بورس برمیگردد
محمد فطانت: نماد پالایشگاهها ک حدود یکسال است در تابلوی بورس مسدود شده است و امکان معامله ندارد وبازار ابهامهایی داشت
وی گفت: با مصوبه دیشب دولت رفع ابهام و امکانی فراهم میشود تا پالایشگاهها کیفیت تولیدات خود را در یک دوره پنج ساله مطابق با استانداردهای زیست محیطی ارتقا دهند..
فطانت افزود: جریمه هایی ک دولت میتوانست اعمال کند در جهت منافع سرمایه گذاری بخشیده شد///
وی گفت: تقسیم سود شرکتهای پالایشی با حفظ منافع سهامداران در نظر گرفته میشود وطرحهایی ک ارزش افزوده ایجاد میکند از منافع این مصوبه برخوردار میشود//
رئیس سازمان بورس اوراق بهادار افزود: با رفع ابهام ونگرانی بازار سرمایه امکان معامله شرکتهای پالایشی فراهم میشود ////
وی افزود: البته نیاز است شرکتهای پالایشی برای ارائه اطلاعات دقیق و افشای ان ب عموم مردم همت کنند ////
فطانت گفت: رفع دغدغه عموم سهامداران و موانعی ک موجب ریسک سیستماتیک بازار میشود در اولویت است /////
وی اظهار داشت: شش شرکت پالایشی در بورس و فرابورس داریم ک جزء راهبرهای پالایشی کشور است وهمه انها مشمول مصوبه جدید خواهند شد ////
فطانت افزود: در روزهای اخیر درباره نرخ خوراک پتروشیمی ها تصمیم گرفته شد از نرخ ثابت 13 سنت ب یک فرمول بلند مدت برسیم ک کارشناسان مربوط اطلاع رسانی میکنند و ارقام جدید مناسب تر خواهد بود////
وی تاکید کرد: در کمیته ثبات بازار تلاش میکنیم یکا یک صنایعی را ک ب دلایل مختلف ریسکی را ب بازار تحمل میکنند شناسایی کنیم وتا حد امکان ریسکها را کاهش دهیم ////
در پناه حق ////////////////////////////////////////
نتیجه نظرات : ۱۹ - ۶ = ۱۳
sweet : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۵:۴۱:۰۷
منبع بدید لطفا؟
مطلب ۹۱۸۱۹۷
توسط ali1212 : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۱:۴۵:۵۲
با سلام حقوقی ها دارن تیشه به ریشه میزنن.بدجور
نتیجه نظرات : ۱۹ - ۶ = ۱۳
کاربر ۳۴۲۲۶ : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۵:۱۷:۱۰
ممنون علی عزیز همه همینجوری شدند متاسفانه
مطلب ۹۱۷۵۷۰
توسط تحلیلگر1 : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۹:۲۲


واما دوستان مطلبی هست که باید همه به ان فکر کنیم:
همه میدانیم که ده ماه است پالایشگاهها بسته اند وبااین خبرها بزودی بعد از ارسال گزارشات مالی باز خواهندشد
شاید بعضی دوستان تحریک به فروش شوند ولی هر وقت تصمیم فروش گرفتید بیاد اطلاعیه فروش پالایش نفت کرمانشاه (قیمت پایه هر سهم 7300تومان)باشیم وجوگیر نشویم.
حالا شاید بعضی دوستان بگویند این قیمت عمده فروشی است پس:7300-40%=(4380تومان)(قیمت تابلو )

نتیجه نظرات : ۲۵ - ۳ = ۲۲
sweet : ۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۵:۱۶:۳۳
یعنی چقدر مثلا شتران
طهلیلگر : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۲:۵۹
قیمت پالایشی ها خیلی بالاتر از اینی که هست باید باشه


- صفحه ۱ -  ۲  -  ۳  -  ۴  -  ۵  -  ۶  -  ۷  -  ۸  -  ۹  -  ۱۰  - صفحه بعد
کاربران با داغ ترین مطالب امروز
سیرو دانیل
تعداد پست : ۰
pouyan67
تعداد پست : ۰
رسول کریمی
تعداد پست : ۰
سمبوسه
تعداد پست : ۰
mora04
تعداد پست : ۰