{

تنها دو شخص بد بخت داریم.کسی که چگونه انسان شدن را یاد نمیگیرد...کسی که از خوشبختی دیگران لذت نمیبرد . . .

}
صنايع پتروشيمي و پالايشگاه

جهت مشارکت در گفتگو از طریق بخش اعضاء وارد سایت شوید. 

مطلب ۸۵۱۱۸۲
توسط قاضی20 : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۲۳:۵۲:۰۱
سلام بر همگی عید فطر رو به شما و اقای نظری گرامی تبریک میگم دوستان لطفا بگید سود شتران مال بعد افزایشه یا قبل افزایش ومجمعش بر گزار شده یا نه
نتیجه نظرات : ۴ - ۰ = ۴
کاربر ۵۰۰۴۶ : ۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۹:۵۰:۱۵
قبل از افزایش- مجمع 14-05-93
مطلب ۸۵۱۱۶۹
توسط کاربر ۵۵۷۳۰ : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۲۳:۱۶:۰۴
پادگان بودم اومدم دیدم شبریز تعدیل مثبت داده ....خیلی خوشحالم هم به خاطره عید ، هم به خاطر پالایشی ها.یاشاسین ...
نتیجه نظرات : ۵ - ۰ = ۵
مطلب ۸۵۰۹۸۵
توسط کاربر ۴۹۲۶۲ : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۳:۳۱:۴۰
پیشنهاد مبلغ 79 تومان برا تقسیم سود شپنا
نتیجه نظرات : ۵ - ۷ =
mehdi20 : ۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۳:۵۸:۳۲
دوستان مطلع لطفا اطلاع رسانی كنید!!!
مهران5566 : ۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۰:۲۶:۴۸
کاملاً حق با شماست. فقط لطفش این بوده که بسته بودنش مانع افت شدید قیمتش شد. همین و بس. خیلی باحاله که حدود یک سوم سود رو دارن به سهامدارا میدن و بقیه رو ذخیره می کنن و مابه التفاوت سود 91 رو هم می زنن به بدن. خیلیییییییییییییی با حالن و... برن از ملت یاد بگرن که بعد از افزایش سرمایه علاوه بر بازگست قیمت به قیمت اصلی حدود 13 درصد ارزش سهم سود پرداخت کرده. که برای شبندر میشه حدود 150 تومن. افرین به بنگاه های دلالی نه تولیدی.
لکوموتیو : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۹:۰۵:۳۷
والااینطورکه صحبتش بود،حرف400تومن بود!اون چیزی که روکدال اومداگه اشتباه نکنم از2001ریال1997ریال محقق شده بودکه1درصدکمترازپیش بینی بوده!حالاهم که شما میگی79تومن این دیگه ذوق کردن داره؟بالای6ماهم هست که بستس وسرمایمون خوابیده اونجا.بنظرمن نسبت به شتران شراز حتی شبریزخیلی ضعیفترعمل کرده.اگه اشتباه میکنم دوستان بگن؟
مطلب ۸۵۰۹۸۳
توسط کاربر ۴۹۲۶۲ : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۳:۲۶:۴۷
آفرین شپنا
نتیجه نظرات : ۱۴ - ۰ = ۱۴
لکوموتیو : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۵:۳۰:۰۰
واسه چی؟خبریه؟
مطلب ۸۵۰۸۳۷
توسط کاربر ۶۱۶۳۰ : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۰:۲۷:۰۹
سلام دوستان، تعداد كمی حق تقدم حسینا به ارزش 100 تومان به پرتفوی من اضافه شده . كسی میدونه داستان چیه؟
نتیجه نظرات : ۴ - ۳ = ۱
کاربر ۵۷۵۵۸ : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۵:۰۶:۳۲
بس چجوری برای من اضافه نشده از دوستان کسی میدونه ممنون میشم
توکل : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۲:۱۱:۴۶
78 درصد افزایش سرمایه داشته
مطلب ۸۵۰۸۳۰
توسط شقایق22 : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۰:۱۱:۰۷

پیش بینی روند حرکتی پالایشی ها بعد از بازگشایی نماد


با بازگشایی نماد شرکت های پالایشی و رفع تمامی ابهامات موجود در فرمول محاسبه نرخ نفت خام و همچنین فروش فرآورده های نفتی می توان به تأثیر صنعت پالایشی در روند بازار سرمایه اشاره کرد .با توجه به حل اختلاف نظر در خصوص فرمول محاسبه نرخ نفت خام و همچنین فروش فرآورده های نفتی میان شرکت های پالایشی با شرکت ملی پالایش و پخش و اینکه از این پس شرکت های پالایشی می توانند بدون در نظر گفتن کیفی سازی اقدام به گزارش صورت مالی سال 92 خود نمایند در همین راستا مدیر سرمایه گذاری شرکت آیندگان در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطالب فوق اظهار داشت: شرکت های پالایشی می بایست طبق برنامه ریزی های انجام شده نسبت به طرح های توسعه ای مجتمع های پالایشی خود اقدام نمایند که با توجه به مهلت داده شده می توانند از سود یا جریمه تعیین شده برخوردار شوند .بهرامی در ادامه افزود: پالایشگاه نفت تهران و همچنین پالایشگاه نفت اصفهان که از سال گذشته در توسعه طرح های خود برنامه ریزی های لازم را در دستورکار قرار داده اند، می توانند تا پایان سال 93 سودهی مناسبی را شناسایی نمایند و دیگر مجتمع های پالایشی نیز با توسعه طرح های پالایشی بنزین و بهینه سازی می توانند در نیمه اول سال 94 سوددهی خوبی را برای سهامداران خود به ارمغان آورند .وی به فرمول محاسبه نرخ فروش فرآورده های شرکت های پالایشی اشاره کرد و گفت: در گذشته شرکت ملی پالایش و پخش با در نظر گرفتن یک نرخ ثابت اقدام به فروش فرآورده های نفتی مجتمع های پالایشی می کرد و شرکت هایی همچون شرکت پالایش نفت تهران که سطح کیفی بالاتری نسبت به شرکت نفت بندرعباس را شامل می شدند از شرایط موجود متضرر می گردیدند که با مصوبه جدید و لغو شرایط فوق، بازار سرمایه شاهد افزایش سودی در حدود 50 درصد از سوی پالایشگاه نفت تهران بود .این مقام مسئول به تأثیر کوتاه مدت شرکت های پالایشی بر بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: با بازگشایی نماد شرکت های پالایشی به تبع رفع تمامی ابهامات موجود در فرمول محاسبه نفت خام و همچنین فروش فرآورده های نفتی این شرکت ها می تواند بر روند بازار سرمایه تأثیرگذار باشند .بهرامی در ادامه خاطر نشان کرد: پس از بازگشایی نماد شرکت های پالایشی در ابتدا رشد قیمت سهام شرکت ها کوتاه مدت پیش بینی شده است ولی تا پایان سال جاری و همچنین در شش ماهه اول سال 94 مجتمع پالایشی می توانند از شرایط ایده آلی برخوردار گردد .وی در پایان یادآوری کرد: مطابق جلسات برگزار شده قرار است مطالبات سال 91 و 92 شرکت های پالایشی به آنها پرداخت شود.
نتیجه نظرات : ۲۱ - ۳ = ۱۸
مطلب ۸۵۰۶۵۰
توسط آریامهر : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۹:۳۳:۰۴
با سلام به همه دوستان:
بالاخره دوستان صبور سهامداران پالایشی نتیجه صبر خود را گرفتند.قطار تعدیل مثبت پالایشی ها در راه است که اینبار پس از شتران به شبریز با 34 درصد و شراز با 18 درصد تعدیل مثبت رسید.مبارک سهامدارانشون که تو این مدت صبوری پیشه کردند.فقط مانده شبندر و شاوان که به یاری خدا اونا هم میترکونن.هووووورررا
نتیجه نظرات : ۳۲ - ۰ = ۳۲
کاربر ۱۲۰۷۸ : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۰۸:۴۵:۱۳
قابل توجه اون دوستانی که میگفتند خواب دیدید خیره
مهران5566 : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۰۱:۵۳:۵۰
سلام.
من هم خوشحالم ولی شبندر که از 1800 اومده 1060 تومن چقدر تعدیل مثبت باید بده تا ضرر اون سهامدار جبران بشه؟؟؟ 30؟ 40؟ یا 70 درصد؟؟ محاله مگه نه؟
خوش باشید با این قطارررررررررررررر.
مطلب ۸۵۰۶۰۵
توسط شقایق22 : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۷:۲۴:۴۷

شبریز 34 درصد تعدیل مثبت داد

شرکت پالایش نفت تبریز نیز سود هر سهم محقق شده سال مالی 92 را با 34 درصد تعدیل مثبت از مبلغ 3502 ریال به 4689 ریال افزایش داده است . همچنین لازم به ذکر است که شرکت سود عملیاتی خود را مبلغ 2،571،688 میلیون ریال افزایش داده است و به رقم 10،982،573 میلیون ریال رسانده است .
نتیجه نظرات : ۱۷ - ۱ = ۱۶
مطلب ۸۵۰۴۹۹
توسط ملودی : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲:۱۹:۱۴
سلام
کسی از دوستان در مورد خرید زاگرس اطلاعی داره
بخرم یا نه؟
نتیجه نظرات : ۱۷ - ۸ = ۹
سعيد 53 : ۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۰:۰۹:۱۲
فقط كرمانشا ، شاراك، پارسان
کاربر ۴۴۶۷۶ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۹:۱۲:۵۶
عالی عالیه.
مطلب ۸۵۰۴۱۲
توسط سپه : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۰:۴۱:۱۳
نتیجه نظرات : ۹ - ۱۰ =
مطلب ۸۵۰۳۴۲
توسط دریاست دلم : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۰۹:۵۰:۲۱
سلام.دوستان وهمکاران...وجناب استاد نظروهمکارانشان
پیشاپیش عیدفطر رابه تمامی شما عزیزان تبریک عرض می کنم همیشه سر سبز باشید
نتیجه نظرات : ۵۷ - ۱۵ = ۴۲
لکوموتیو : ۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۹:۵۸:۰۴
اونا منظوری ندارن منظورشون اینه عیدمبارک نباشه وهیچکسم سرسبزنباشه،بنده خداهامنظوری ندارن که،چراتعبیربدمیکنید وچراحرف درمیاریدبراشون؟بدبختاذاتشون همینه چیکارشون داریدگناه دارن!!!!!!!14تا منفی دادیدبه پیام تبریک؟؟؟؟!!!!! باباشمادیگه کی هستید؟؟!!!!!!
کاربر ۵۰۰۴۶ : ۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۹:۵۳:۵۴
اگر این پیام را برای منفی -مثبت گرفتن ننوشتی پس نباید ناراحت باشی
*×* چشم انداز *×* : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۷:۴۹:۴۰
کاربر دریاست دلم....ممنون از لطف شما.......در ضمن خودتو ناراحت نکن...این افراد با خودشون مشکل دارند.....
دریاست دلم : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۷:۳۴:۲۵
خاک پای همتون هستم دوستدار شما...دریاست دل..
m.m.m : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۵:۳۰:۴۶
سلام دوست عزیز منم پیشاپیش عیدروبه همه دوستان تبریک میگم.خیلی ازدوستان نظرهاشون ارتباط مستقیم باشاخص داره احتمالا همون لحظه شاخص منفی بوده
A.B : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲:۱۳:۰۰
سلام ...دوست عزیز منم آرزوی سربلندی دارم عیدتم پیشاپیش مبارک
آریوبرزن دلاور : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲:۰۵:۱۷
نگران نباش دوست عزیز
بعضی ها درگیرن با همه
کاربر ۵۵۱۰۶ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲:۰۲:۵۲
دوست عزیز منفی و مثبت چیزی از مطلب خوبت کم نمیکند این رای دادن ها نصفشون ابکی هستن
کاربر ۳۴۲۲۶ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۱:۳۷:۴۸
دوست من زیاد نگران منفی و مثبت نباش انشااله همیشه خوش خبر باشی منهم عید چند روز اینده رو بشما تبریک میگم
شقایق22 : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۱:۲۹:۳۴
ناراحت نباش دریاست دلم،بعضی ها به منفی دادن عادت دارند.عید بر شما و همه دوستان دیگر مبارک باشد.
مطلب ۸۵۰۳۱۵
توسط شقایق22 : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۰۹:۲۴:۱۹

رفع ابهامات شرکت های پالایشی با شرکت ملی پالایش و پخش


اختلاف نظر شرکت های پالایشی با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در کیفی سازی محصولات پالایشی حل شده است و شرکت های پالایشی می توانند اقدام به انتشار گزارش صورت های مالی سال 92 نمایند .پس از گزارش صورت مالی شرکت های پالایش نفت تهران و اصفهان به عنوان نخستین شرکت پالایش به نظر می آمد اختلاف نظر شرکت های پالایشی با شرکت ملی پالایش و پخش در خصوص فرمول محاسبه نفت خام و همچنین فروش فرآورده های نفتی برطرف شده باشد در همین راستا مدیر مالی پالایش نفت شیراز در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن تأیید مطالب فوق اظهار داشت: اختلاف عمده میان شرکت های پالایشی با شرکت ملی پالایش و پخش در کیفی سازی هایی بود که شرکت ملی پالایش و پخش در شرکت های پالایشی لحاظ کرده بود .وی در ادامه گفت: با توجه به پیگیری شرکت های پالایشی در خصوص عدم لحاظ کیفی سازی در صورت مالی سال 92 سرانجام شرکت های پالایشی موفق شدند که با فرمول قیمت فوب خلیج فارس بتوانند حسابرسی صورت های مالی شرکت خود را انجام داده و گزارش مالی سال 92 را اعلام نمایند .تنگستانی در ادامه خاطر نشان کرد: صورت مالی سال 92 شرکت پالایش نفت شیراز در روز یکشنبه به صورت نهایی مشخص و به سازمان بورس اعلام می گردد .وی در پاسخ به سوال خبرنگار بورس نیوز مبنی بر اینکه با توجه به تعدیل مثبت 35 درصدی شرکت پالایش نفت تهران آیا می توان انتظار همچنین تعدیلی را از پالایش شیراز داشت گفت: با توجه به اینکه پیگیری های لازم در جهت تنظیم صورت مالی سال 92 پالایش نفت شیراز همچنان ادامه دارد برهمین اساس نمی توان به طور قطع تعدیل مثبتی را اعلام نمود.
نتیجه نظرات : ۴۰ - ۹ = ۳۱
مطلب ۸۵۰۱۹۸
توسط کاربر ۴۸۱۳۵ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۲۲:۰۱:۳۳
دوستان از كجا میشود نحوه دریافت سود تمام شركتها را دریافت كرد؟بزرگواری كنید.
نتیجه نظرات : ۱۱ - ۰ = ۱۱
کاربر ۴۸۱۳۵ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲:۲۵:۳۵
عالی بود،پیدا كردم،یكی از بزرگترین مشكلات بورسی منو حل كردید ،ممنون از هر دو دوست.
کاربر ۵۵۱۰۶ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲:۰۴:۰۵
دوست عزیز در نامه هایی که با عنوان زمان بندی پرداخت سود در کدال درج میشود زمان و نوع بانک و اولویت حقیقی و حقوقی رو در آن مشخص میکنند
کاربر ۴۸۱۳۵ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۱:۰۰:۰۲
كدال كه فقط سودو اعلام میكنه و مجامع،من كه چیزی پیدا نكردم میشه یه راهنمایی كوچولوی دیگه بكنی؟خودمم كدال را زیر و رو میكنم ببینم چی میشه و تا اینقدرشم ممنونم
کاربر ۴۴۶۷۶ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۰۸:۳۰:۳۷
کدال
مطلب ۸۵۰۱۸۰
توسط 9010 : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۲۱:۱۴:۲۲
پس از ماه ها ابهام در ارایه اطلاعات و صورت های مالی عملکرد 12 ماهه سال 92 شرکت های پالایشی، بالاخره طلسم ابهامات موجود شکست و پالایش نفت تهران اولین صورت های مالی گروه را منتشر کرد.

به گزارش بورس نیوز، \\\"شتران\\\" در گزارش خود که دقایقی پیش بر روی سایت کدال قرار گرفت، سود محقق شده هر سهم خود را 79 هزار و 551 ریال اعلام کرد. این در حالی است که آخرین پیش بینی شرکت رقم 59 هزار و 563 ریال سود به ازای هر سهم بود.

به این ترتیب شرکت پالایش نفت تهران که از تاریخ 93.1.26 بابت برگزاری مجمع فوق العاده جهت افزایش سرمایه 679 درصدی از محل اندوخته طرح و توسعه متوقف شده بود، سود محقق شده سال مالی 92 را با تعدیل 33.5 درصدی اعلام کرد.

شایان ذکر است انتشار این گزارش گویای حل مشکلات گروه پالایش با شرکت پالایشی و پخش فرآورده های نفتی ایران است که توانست امید به تحقق مطلوب بودجه های برآوردی سال 92 این شرکت ها را بار دیگر در دل سهامداران آنها بارور سازد.

به نظر می رسد با انتشار این گزارش بایستی منتظر تکمیل روند ارایه اطلاعات مالی سایر شرکت های این گروه، برگزاری مجامع عادی آنها طی دو هفته آتی و در نتیجه بازگشایی نماد معاملاتی سهام پالایشی ها باشیم. چراکه مجامع عادی سالیانه سهامداران شرکت های مذکور به دلیل آماده نبودن اطلاعات عملکردی پایان دوره ناشی از عدم اعلام به موقع قیمت های خوراک نفت خام و فرآورده های تولیدی آنها توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به تنفس کشید و مقرر گردید جلسات بعدی طی دو هفته آتی برگزار شود.
نتیجه نظرات : ۲۲ - ۱ = ۲۱
مطلب ۸۵۰۰۹۰
توسط zahra009 : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۸:۰۶:۱۱
پالایی ها
نرخ ارز برای سال 93 تک نرخی و برابر 3000 تومان
وارد مدار شدن طرح توسعه.
مهمتر از همه : 26 درصد حذف سهم صندوق توسعه بعد از بازگشایی و بصورت تعدیل مثبت به همه پالایشی ها اضافه خواهد شد
نتیجه نظرات : ۲۲ - ۱ = ۲۱
مطلب ۸۵۰۰۳۵
توسط کاربر ۶۱۶۳۰ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۶:۰۷:۲۲
دوستان عزیز لطفا\\\" راهنمائی كنید، سهم شتران حدود سه ماه پیش كه بسته شد اعلام كردید 675 درصد افزایش سرمایه داره، الان میگن 30 درصد افزایش سرمایه داره. و آیا تقسم سود بر اساس تعداد سهم قدیم انجام میشه یا افزایش سرمایه رو هم شامل میشه؟ لطفا\\\" راهنمائی نمائید. با تشكر
نتیجه نظرات : ۱۶ - ۴ = ۱۲
کاربر ۴۴۶۷۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۸:۱۶:۲۲
33 درصد تعدیل مثبت داده جدیدا
مطلب ۸۴۹۹۴۷
توسط پرپربابا : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۲:۵۷:۰۶
سلام دوستان تبریک به همه سهامداران صبور شتران تحقق سود 79551 به ازای هر سهم امیدوارم سهامدارای شبندر نیز با شنیدن خبرای خوبی از سمت این سهم خوشحال شوند با ارزوی سودهای قابل قبول برای همه سهامداران به خصوص شبندر
نتیجه نظرات : ۳۰ - ۴ = ۲۶
کاربر ۴۴۶۷۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۸:۱۹:۱۱
انشاالله
کاربر ۵۰۰۴۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۶:۴۵:۳۱
مبارک باشد
کاربر ۶۱۶۳۰ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۶:۰۲:۴۴
دوستان لطفا\" توضیح دهید این مقدار سود قبل از افزایش سرمایه است یا بعد از آن؟
مطلب ۸۴۹۹۰۱
توسط behrooz_zz : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۲:۰۸:۵۹
مرسی شتران مرسی پالایش
نتیجه نظرات : ۴۶ - ۱۰ = ۳۶
regnar : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۹:۴۳:۱۱
شبندر چی به ما هم چیزی میرسه؟
*×* چشم انداز *×* : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۸:۲۵:۵۷
مشکل این اتاق و کلا بورس همین منفی هاست که دادند....دوست عزیز بنده خدا چی گفته مگه؟؟؟قرار نیست که هر چی من دارم.خوشم بیاد....بیایم به این جمله بزرگان یه کم تامل کنیم...آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند...خدا کنه همون یک گروه با گزارشات عالی باعث صعودی شدن کل بازار و نهایتا شاخص کل بشه...انشالله ...مبارک تمامی دوستان بالاخص دوستان سهامداران صبور پالایشی...
کاربر ۴۴۶۷۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۸:۱۹:۵۱
احسنت به شتران
کاربر ۵۰۰۴۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۶:۴۶:۲۳
مبارک باشد
منفی ها شایدمنظورشون اینه که ما نداریم
آرشیدا : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۵:۳۵:۲۷
سلام دوست عزیز نظر شما در مورد شرانل چیه ممنونم
مطلب ۸۴۹۸۹۶
توسط شقایق22 : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۲:۰۵:۳۱

شتران تعدیل مثبت داد

شرکت پالایش نفت تهران با توجه به عملکرد واقعی 12 ماهه منتهی به 92/12/29 به ازای هر سهم 79551 ریال محقق کرده است که نسبت به پیش بینی شرکت با افزایش 35 درصدی همراه بوده است . علت این تعدیل مثبت در شرکت را میتوان افزایش در درآمدهای عملیاتی عنوان کرد.

پرشین تحلیل - مرداد ماه 1393
نتیجه نظرات : ۳۴ - ۸ = ۲۶
کاربر ۵۰۸۱۲ : ۱۳۹۳/۵/۵ - ۰۳:۰۱:۴۹
کسی میدونه کی باز میشه؟
کاربر ۴۴۶۷۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۸:۲۲:۳۷
مبارکه انشاالله
کاربر ۵۰۰۴۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۶:۴۶:۳۶
مبارکه
مطلب ۸۴۹۸۹۱
توسط ناپلئون : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۲:۰۰:۳۱
یک سوال از جناب رنانی سهم های خودرویی تا کجا نزول پیدا کنند شما حاضر به عذر خواهی میشوید؟؟؟؟؟
نتیجه نظرات : ۱۱ - ۶ = ۵
کاربر ۵۰۰۴۶ : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۶:۴۷:۴۲
وقت خودتونو با این چیزا تلف نکنید
اگر کسی اصرار به سهمی داشت بهترین راه اینه که جواب ندید.
sam22 : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۳:۳۶:۱۷
محاله زیر 100هم بشه بازم میگن صف خرید
sam : ۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۳:۲۹:۲۰
مثلا خودرو بشه 100تومن بازم ایشون میگه از فردا صف خرید نگهداری پشیمانی بدنبال نخواهد داشت با توجه به اینکه پنیر گرون شده ماشین بی کیفیت هم باید گرون بشه و دلیل های سطحی


- صفحه ۱ -  ۲  -  ۳  -  ۴  -  ۵  -  ۶  -  ۷  -  ۸  -  ۹  -  ۱۰  - صفحه بعد
کاربران با داغ ترین مطالب امروز
کاربر ۱۵۴۲۰
تعداد پست : ۱۲۶۶
وحید
تعداد پست : ۰
کاربر ۵۶۷۰۵
تعداد پست : ۰
کاربر ۵۷۸۶۹
تعداد پست : ۰
علیرضا49
تعداد پست : ۰